Baterie i akumulatorki Duracell Bateria

(136)
Aktywne filtryMarka:Rodzaj:
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy
Duracell Bateria CR2032 5 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 5 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
18,99 zł
(3,80 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Metler
od 21,97 zł
Duracell Bateria Basic AA / R6 1500mAh 18 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 18 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: 1500mAh
58,49 zł
(3,25 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 57,60 zł
Duracell Bateria Security AAAA 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
10,57 zł
(5,29 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 10,44 zł
Duracell Bateria Electronics CR2032 220mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: 220mAh
20,15 zł
(5,04 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 29,40 zł
Duracell Bateria Basic AA / R6 12 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 12 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Nie dotyczy
37,69 zł
(3,14 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 38,72 zł
Duracell Bateria Ultra Photo CR123 1400mAh 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: 1400mAh
32,37 zł
(16,19 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 33,98 zł
Duracell Bateria CR2025 150mAh 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: 150mAh
10,27 zł
(5,14 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 11,99 zł
Duracell Bateria Electronics CR2032 220mAh 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: 220mAh
10,27 zł
(5,14 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 11,71 zł
Duracell Bateria Electro CR2025 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
11,99 zł
(6 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 13,80 zł
Duracell Bateria Basic LR03 24 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 24 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
73,97 zł
(3,08 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
Duracell Bateria Electronics CR2430 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
12,60 zł
(12,60 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Alturio
od 12,34 zł
Duracell Bateria Basic AAA / R03 12 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 12 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
34,99 zł
(2,92 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 37,10 zł
Duracell Bateria CR2450 620mAh 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: 620mAh
8,95 zł
(8,95 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Metler
od 11,18 zł
Duracell Bateria N / R1 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
10,40 zł
(5,20 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 11,99 zł
Duracell Bateria Electro SR44 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
16,89 zł
(8,45 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 32,51 zł
Duracell Bateria CR2450 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
15,59 zł
(7,80 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 21,29 zł
Duracell Batterie Plus -9V (MN1604/6LR61) 2St.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 9 V
33,44 zł
(16,72 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 37,57 zł
Duracell Bateria Plus 6LR61 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 9 V
  • Pojemność: Brak danych
21,43 zł
(21,43 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 20,43 zł
Duracell Zestaw baterii litowe Duracell (Li; x 2) () - BALDRCBAT0024
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
-78%153,59 zł
33,59 zł
(16,80 zł/szt.)
najniższa cena: 153,59 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Metler
od 32,99 zł
Duracell Bateria Ultra Photo CR-P2 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 6 V
  • Pojemność: Brak danych
36,99 zł
(36,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Metler
od 39,61 zł
Duracell DURACELL Plus Boost MN 1500 AA BL16 |
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 16 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
59,68 zł
(3,73 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 67,04 zł
Duracell Duracell Batterie Plus NEW -9V (MN1604/6LR61) 4St.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 9 V
57,63 zł
(14,41 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 72,95 zł
Duracell Bateria AAA / R03 6 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 6 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
28,17 zł
(4,70 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Morele.net
od 30,61 zł
Duracell Bateria Basic D / R20 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
19,49 zł
(9,75 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 18,99 zł
Duracell Bateria J 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 6 V
  • Pojemność: Brak danych
25,21 zł
(25,21 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Baltrade
od 27,99 zł
Duracell Bateria Security A23 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 12 V
  • Pojemność: Brak danych
7,99 zł
(4 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Metler
od 9,09 zł

Poradniki zakupowe

Jaką baterię do zegarka wybrać?

Jak spośród setek dostępnych typów baterii wybrać pasującą do Twojego zegarka? Po czym poznać najlepszą?

Specjalista Morele |04:02
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.