Sprzedawaj
ciesząc się
niską prowizją.

MARKETPLACE
GRUPY MORELE
Zostaw e-mail, skontaktujemy się z Tobą

Partnerzy technologiczni:

BaseLinker IdosellShop SellIntegro

Co zyskujesz?

icon

iconBrak opłat za integrację

Oferujemy integracje z platformami sprzedażowymi: IdoSell Shop oraz Baselinker. Dzięki dwukierunkowej integracji w sposób automatyczny wystawisz swoje produkty na Marketplace Morele.net, zsynchronizujesz ceny i stany magazynowe w ofertach oraz przekażesz zamówienia.

icon

icon Konkurencyjne warunki współpracy

Marketplace to unikatowy system dystrybucji Twoich produktów. Rozliczymy się z Tobą w efektywnościowym modelu sprzedaży, w którym każda kategoria produktowa ma swoją rynkową stawkę prowizyjną. Prowizja pobierana jest tylko od zrealizowanej sprzedaży. Przez cały proces integracji będzie wspierał Cię Twój dedykowany opiekun handlowy. Poinformuje Cię on również o wszystkich szczegółach związanych z naszą współpracą.

icon

icon Wsparcie marketingowe

To my jako platforma marketplace wypromujemy Twoje produkty, aby trafiły do największego grona potencjalnych Klientów. Nasz zespół włączy Twoją ofertę w strategię promocji i komunikacji marketingowej z wykorzystaniem takich narzędzi jak: newsletter, SEO, kreacje reklamowe na stronie internetowej i witrynach partnerskich, rekomendacje ekspertów i wiele innych.

icon

icon Darmowy Know how

17 lat aktywności, 9 sklepów, 1 mln produktów i 5 tysięcy zamówień realizowanych każdego dnia. W centrum strategii osiągania sukcesu stawiamy przede wszystkim na naszych Klientów i Pracowników. To oni stanowią o niekwestionowanej pozycji Grupy, jako jednego z liderów na polskim rynku e-commerce.

Jak rozpocząć współpracę?

lines

icon Rejestracja

Opowiedz nam więcej o swojej firmie - wypełnij formularz rejestracyjny, a Twój opiekun skontaktuje się z Tobą i poprowadzi Cię przez cały proces od momentu rejestracji po rozpoczęcie sprzedaży na platformie marketplace.

lines

icon Zawarcie umowy handlowej

Twój opiekun przedstawi Ci atrakcyjne warunki handlowe, wyjaśni wszystkie zapisy w umowie i przeprowadzi przez proces jej zawarcia oraz rejestracji Twojej firmy na platformie marketplace Grupy Morele.

lines

icon Integracja oferty

Nie musisz dysponować wiedzą techniczną w zakresie integracji – to my poprowadzimy Cię przez cały proces integracji z Twoją platformą sprzedażową. Zrealizujemy również za Ciebie cały proces weryfikacji i publikacji oferty w jednym ze sklepów branżowych Grupy Morele.

icon sprzedaż

Współpracę koordynować będzie specjalnie dla Ciebie wybrany doradca z departamentu Marketplace. Wystarczy, że dostarczysz do Klientów zamówione produkty na czas, a my pomożemy Ci osiągać jak najlepsze wyniki sprzedażowe.

Partnerzy technologiczni:

BaseLinker IdosellShop SellIntegro

Zostaw e-mail - skontaktujemy się z tobą