sprzedawaj wiecej bez prowizji

MARKETPLACE GRUPY MORELE

Co zyskujesz?

Brak opłat za
integrację

image

Dostarcz nam ofertę produktową w pliku XML lub CSV. Nasi programiści zrealizują integrację oraz testy aktualizacji stanów i cen w Marketplace, a cała oferta opublikowana zostanie na stronie całkowicie za darmo.

Brak prowizji
za współpracę

image

Unikatowy, bezprowizyjny system, w którym to Grupa Morele jest stroną dla Twojej firmy. Prowizja za sprzedaż, promocję, wyświetlenia nie ma miejsca. Sam(a) decydujesz w jakich cenach kupujemy produkty z Twojej oferty.

Bezpłatny
marketing

image

Włączenie produktu w strategię promocji i komunikacji sklepu z wykorzystaniem takich narzędzi jak: newsletter, SEO, kreacje reklamowe na stronie internetowej i witrynach partnerskich, rekomendacje ekspertów i wiele innych. Wszystko po stronie Grupy Morele.

Darmowy
know-how

image

17 lat aktywności, 9 sklepów, 1 mln produktów i 5 tyś. zamówień realizowanych każdego dnia. W centrum strategii osiągania sukcesu stawiamy przede wszystkim naszych Klientów i Pracowników. To oni stanowią o niekwestionowanej pozycji Grupy, jako jednego z liderów na polskim rynku e-commerce.

Jak rozpocząć współpracę?

image

1. Rejestracja

Opowiedz nam więcej o swojej firmie - wypełnij formularz rejestracyjny, a dedykowany opiekun skontaktuje się z Tobą i poprowadzi Cię przez cały proces.

image

2. Integracja

Nie musisz dysponować wiedzą techniczną w zakresie integracji – od tego są nasi specjaliści. Udostępnij nam dane produktów w formacie XML lub CSV, a my zrealizujemy cały proces i opublikujemy Twoją ofertę w jednym ze sklepów branżowych Grupy Morele.

image

3. Sprzedaż

Współpracę koordynować będzie dedykowany opiekun z Działu Integracji. Wystarczy, że dostarczysz nam zamówione produkty na czas, a my obsłużymy cały proces sprzedaży i pomożemy Ci osiągać jak najlepsze wyniki.