Artykuły dla gryzoni

Rekomendowane przez specjalistów

Klatka czarna Neo Cosy duże gryzonie H80
Kupiły 24 osoby
347,99 zł
Rekomendacja eksperta
Wygodna klatka wykonana z najwyższej jakości materiałów, by Twój mały gryzoń mógł cieszyć się pełnym komfortem życia. Duże otwarcie od góry ułatwi czyszczenie wnętrza, a jedno podwójne otwarcie z przodu pozwoli na wyciągnięcie zwierzęcia.
Klatka Neo Nigha czarna mała H36
Kupiło 47 osób
248,59 zł
Rekomendacja eksperta
Klatka oferuje zwierzęciu prawdziwą swobodę ruchów dzięki dużej wysokości. Jej czysty i modny design, który przywodzi na myśl skandynawską przyrodę, świetnie integruje się z każdym stylem wnętrza.
Klatka RODY3 DUO kol. niebieski
Kupiło 11 osób
155,90 zł
Rekomendacja eksperta
Nowa linia klatek Rody urzeka prostotą, funkcjonalnością i nowoczesnym wzorem. Estetyczny przezroczysty plastik imitujący wręcz szkło pozwala na nieograniczoną obserwację życia zwierzątka, jego codziennych zajęć i zabaw.
Klatka CLASSIC 100 cm kol. szary/seledynowy
(1)
Kupiło 47 osób
130,99 zł
Rekomendacja eksperta
Katka z łatwością pomieści dwie świnki morskie lub jednego miniaturowego królika. Klatki Classic zapewniają małym gryzoniom prawdziwą przestrzeń życiową.
Klatka CLASSIC 80 cm kol. szary/czerwony
(1)
Kupiło 80 osób
102 zł
Rekomendacja eksperta
Klatka nadaje się dla świnki morskiej i królika. Możliwość praktycznie całkowitego otwierania klatki od frontu, ułatwia dostęp do Twojego pupila. W środku klatki znajduje się żłobek na siano. Klatka jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.
Klatka RODY3 MINI kol. niebieski [206013]
Kupiło 6 osób
81,67 zł
Rekomendacja eksperta
Nową gamę modułowych klatek dla małych gryzoni (chomików, myszy i myszoskoczków) RODY.3 charakteryzuje nowe wzornictwo: zmieniono dno i górną część klatki, dodając elementy plastikowe w kolorze jasnej szarości.
Klatka Neo Panas czarna mała ze szklaną kuwetą
(8)
Kupiło 30 osób
204,99 zł
Rekomendacja eksperta
Klatka dla gryzoni oferuje zwierzęciu prawdziwą swobodę ruchów dzięki dużej wysokości i 2 piętrom. Ma szklaną podstawę/kuwetę, umożliwiającą obserwowanie zwierzątka przez cały dzień. Będzie odpowiednia zarówno dla chomików jak i myszoskoczków.
SIANKO JAŚKOWE 1kg ziołowe (
(5)
Kupiło 0 osób
63,99 zł
Rekomendacja eksperta
Naturalne sianko z czystych łąk - czy może być lepsza przekąska dla Twojego zwierzaka? W opakowaniu towarzyszy mu szereg zdrowych i smakowitych dla gryzoni ziół.
ZIOŁA UZUPEŁNIAJĄCE ŚWINKA
(1)
Kupiło 0 osób
13,99 zł
Rekomendacja eksperta
Idealna mieszanka uzupełniająca codzienną dietę. Wspomagająca odporność organizmu oraz przewód pokarmowy. Wysoka zawartość witamin i soli mineralnych. Niezwykle smakowity i zdrowy zestaw ziół uzupełniających dietę kawii domowych!
Specjalista Morele | 05:22
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.