Zabawki

Rekomendowane przez specjalistów

Jurassic World Dinozaur Gigantozaur 53 cm (GYC94)
(4)
Kupiło 558 osób
115 zł
Rekomendacja eksperta
Gigantozaur to nowy niebezpieczny dinozaur z filmu „Jurassic World Dominion”! Wzbogać swoją kolekcję dinozaurów o tego imponującego drapieżnika dzięki figurce (53 cm długości) z ruchami i dźwiękami.
Tablet malucha (DHN29)
(10)
Kupiło 21 osób
-12%
75.7 zł
66,81 zł
Rekomendacja eksperta
Tabet od Fisher Price to świetny materiał na pierwszą interaktywną-edukacyjną zabawkę malucha. Posiada możliwość zmiany poziomu, dzięki czemu zostanie dostosowany do wieku, a dzięki odgłosom, melodyjkom i podświetleniu, zachęci dziecko do nauki
Mustang: Duch wolności Spirit - Akademia jazdy konnej Palomino Bluffs
Kupiło 0 osób
22,97 zł
Rekomendacja eksperta
Składana stajnia ze znanego z filmu i serialu Mustanga z Dzikiej Doliny. Dzieci mają możliwość zadbania o ulubionego wierzchowca poprzez karmienie, ćwiczenie jego jazdy i robienie sztuczek jednocześnie rozwijając wyobraźnię.
Psi Patrol - Baza Główna (20129291)
Kupiły 82 osoby
285,42 zł
Rekomendacja eksperta
Zestaw dla prawdziwych miłośników Psiego Patrolu - bajki uwielbianej na całym świecie! Pomóż Chasowi wjechać windą na wieżę obserwacyjną, by mógł wypatrywać niebezpieczeństw przy pomocy prawdziwego peryskopu
Zestaw AGD Bosch Deluxe Prawdziwy zestaw śniadaniowy (9541)
Kupiło 0 osób
200,62 zł
Rekomendacja eksperta
Z oryginalnym zestawem śniadaniowym sygnalizowanym logiem marki Bosch, dzieci mogą poczuć się jakby bawiły się prawdziwym sprzętem. Dzięki realizmowi i dużej ilości akcesoriów, bezpieczna zabawa w kuchnii jest naprawdę wyjątkowa.
Królik Bing Maskotka + Króliś Tuliś (3516)
(4)
Kupiły 42 osoby
129,89 zł
Rekomendacja eksperta
Królik Bing jest głównym bohaterem popularnej wśród dzieci animowanej bajki, która opowiada o jego przygodach wraz z paczką najlepszych przyjaciół. Pluszowa wersja wraz z Królikiem Tulisiem zapewnią dużo radości i zabawy młodym fanom serialu.
Ciastolina Tuby uzupełniające 65-pak Zestaw na 65 lecie (F1528)
(1)
Kupiło 0 osób
114,22 zł
Rekomendacja eksperta
Z okazji 65-lecia, producent ciastolin Play-Doh wypuścił limitowaną edycję aż 65 ciastolin. Ciastoliny mogą być używane do posiadanych przez dzieci zestawów, jak i używane osobno. Zabawa taka rozwija wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną.
Enchantimals Royals Falon Sunrise & zwierzątko Feniks (GYJ04)
Kupiły 3 osoby
75,99 zł
Rekomendacja eksperta
Lalki z serii Mattel Enchantimals urzekają wyjątkowym stylem i jakością szczegółów. Każda z lalek posiada swojego uroczego kompana w postaci zwierzątka i szereg akcesorii do długiej i kreatywnej zabawy.
Przyjaciel Tobi robot - Beeper (656682)
(1)
Kupiło 9 osób
65,99 zł
Rekomendacja eksperta
Interaktywny robot Tobi z własną interaktywną osobowością reaguje na dźwięki, świeci i jest kompatybilny z zegarkiem Tobi Robot Smartwatch. Ponadto gdy posiadamy innego robota z serii Tobi Friends, zaczną z sobą rozmawiać czy robić miny

Promocje i nowości

Specjalista Morele | 21:01
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.