Małe AGD

Dla dziecka

Rekomendowane przez specjalistów
MBP 667
Kupiło 6 osób
680,99 zł
rekomendacja eksperta
Niania z technologią Dual Mode pozwala jednocześnie monitorować pociechy poprzez dołączony przenośny monitor i aplikację Hubble. Korzystając z komunikacji dwustronnej, rodzice mogą w każdej chwili uspokoić dziecko jeszcze zanim dotrą do jego pokoju.
Laktator Elektryczny Dwufazowy Expert (50/030)
(5)
Kupiło 0 osób
671,36 zł
rekomendacja eksperta
Innowacyjna zasada działania lejka pracuje całą swoją powierzchnią (masuje, naciska, zasysa), otaczając ze wszystkich stron brodawkę sutkową na całej jej długości.
Philips Avent Podgrzewacz do butelek Premium SCF356/00
(1)
Kupiła 1 osoba
348,80 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki technologii łagodnego podgrzewania w pokarmie zostaje zachowanych więcej witamin i składników odżywczych! Wygodna funkcja rozmrażania, możliwość podgrzania jedzenia dla dzieci oraz automatyczne utrzymanie ciepła i wyłączanie.
Laktator elektryczny dwufazowy Prolactis
(14)
Kupiło 0 osób
336,84 zł
rekomendacja eksperta
Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych.
Babies laktator elektryczny easy&natural (12/207)
Kupiło 0 osób
278,99 zł
rekomendacja eksperta
Najnowsza propozycja marki Canpol spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Dzięki automatycznemu dostosowaniu siły ssania odciąganie pokarmu stanie się jeszcze bardziej efektywne.
Laktator elektryczny EasyStart 12/201
(3)
Kupiło 41 osób
195 zł
rekomendacja eksperta
Nowej generacji laktator elektryczny Canpol Lovi pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.
Bezdotykowy WDKL-EWQ-001
(5)
Kupiło 13 osób
179 zł
rekomendacja eksperta
Szybkie działanie urządzenia z wynikami już po dwóch sekundach zapewnią bezproblemowe i komfortowe działanie!
Philips Avent Sterylizator parowy - mikrofalowy SCF 281/02
(2)
Kupiły 3 osoby
165,99 zł
rekomendacja eksperta
99,9% zarazków ginie w ciągu zaledwie 2 minut! Sterylizator pasuje do większości mikrofalówek i może pomieścić aż 4 butelki Philips Avent. W zamkniętym pojemniku zawartość pozostaje sterylna przez 24 godziny!
Podgrzewacz do butelek ORO-BABY HEATER
(1)
Kupiła 1 osoba
105,99 zł
rekomendacja eksperta
Urządzenie łączy dwie funkcje - podgrzewacza oraz sterylizatora, a przejście pomiędzy nimi wymaga jedynie nałożenia lub zdjęcia dołączonej do zestawu specjalnej przykrywki. Intuicyjna obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD.
PR-816 Inhalator dla dzieci kot, zestaw Nebulizator, maski, filterki
Kupiło 11 osób
103,99 zł
rekomendacja eksperta
Inhalator Promedix z kompresorem tłokowym jest przystosowany do pracy ciągłej, zarazem bezpieczny dla dzieci, dzięki zaokrąglonym krawędziom i obudowie izolowanej termicznie.
Waga niemowlęca 2w1 El Nino (EBS017)
Kupiły 23 osoby
95,99 zł
rekomendacja eksperta
Duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny ułatwia odczytywanie wskazań. Ergonomiczny kształt zapewnia dziecku komfort i gwarantuje jego bezpieczeństwo podczas ważenia. Waga może towarzyszyć Twojemu dziecku przez cały okres jego rozwoju.
Waga niemowlęca Bebe (EBS019)
Kupiło 71 osób
79,19 zł
rekomendacja eksperta
Waga dedykowana dla niemowląt z funkcją Hold ułatwia ważenie poruszającego się dziecka, idealnie sprawdzi się do monitorowania rozwoju dziecka
Aspirator do nosa NS1 elektryczny
(4)
Kupiło 97 osób
79 zł
rekomendacja eksperta
Niezastąpiony pomocnik każdego rodzica w walce z katarem w okresie jesienno- zimowym . Dzięki wgranym melodiom, odciąganie wydzieliny z nosa, stanie się znacznie mniej stresujące zarówno dla dziecka jak i rodzica
Inhalator Pikko
(2)
Kupiło 12 osób
75,76 zł
rekomendacja eksperta
Inhalator idealnie nadaje się do leczenia dolnych i górnych dróg oddechowych. Pikko jest inhalatorem tłokowym , co oznacza, że nadaje się do nebulizacji całej rodziny, również dzieci.
KFT-22M
(5)
Kupiło 40 osób
69 zł
rekomendacja eksperta
Wielofunkcyjny termometr przeznaczony do pomiaru temperatury powietrza obiektu oraz ciała na 2 sposoby, na czole oraz w uchu. Zapamiętywanie 10 pomiarów oraz wbudowany zegar pozwalają na całodobowe kontrolowanie temperatury.