Artykuły dla kotów

Rekomendowane przez specjalistów

Cat Purity Delicious 10kg
(1)
Kupiło 68 osób
224,36 zł
Rekomendacja eksperta
Dziczyzna - jest odżywcza, lekkostrawna z niską zawartością tłuszczów. Bogata w substancje mineralne (sód, potas, żelazo, fosfor) i witaminy grupy B. Odznacza się specyficznym smakiem i zapachem. Karmę na bazie dziczyzny cechuje wyjątkowa smakowitość
Kuweta Pet Life Antracyt
(39)
Kupiły 324 osoby
173,46 zł
Rekomendacja eksperta
Kuweta posiada wbudowaną skrytkę na przechowywanie przedmiotów potrzebnych do sprzątania po swoim pupilu. Specjalna konstrukcja zapobiega rozsypywaniu żwirku na zewnątrz, a umieszczony w środku filtr węglowy pochłania nieprzyjemne zapachy.
Léger Adult Light 10kg
Kupiło 28 osób
163 zł
Rekomendacja eksperta
Karma o obniżonej gęstości energetycznej, wysoka zawartość białka stymuluje przemianę energii, błonnik pokarmowy zapewnia uczucie sytości, dla starszych, mało aktywnych kotów, z tendencją do nadwagi.
Original Naturalny 40 l
(58)
Kupiły 833 osoby
121,12 zł
Rekomendacja eksperta
Żwirek Cats Best Eco Plus jest jedynym żwirkiem, który ulega biodegradacji, można go po prostu wysypać do kosza z odpadami biologicznymi lub usunąć w toalecie Skutecznie wchłania i wiąże wilgoć i zapachy. Wyjątkowo delikatny dla kocich łapek.
Crystal Naturalny 3.8 l
(4)
Kupiło 4616 osób
13,87 zł
Rekomendacja eksperta
Utrzymanie czystości wokół kociej kuwety nie będzie więcej Twoim problemem. Kryształki błyskawicznie wchłaniają wilgoć i skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy.
Kuweta Pet Life Kremowa
(18)
Kupiły 364 osoby
178,99 zł
Rekomendacja eksperta
Solidna szuflada na żwirek wraz z górną klapą na zatrzaski zapewniają stabilność całej konstrukcji oraz zapobiegają wysypywaniu podłoża na zewnątrz. Kuweta posiada także filtr przeciwzapachowy z węgla aktywnego, który hamuje nieprzyjemną woń.
Tasty Beef 10kg
Kupiło 75 osób
125,99 zł
Rekomendacja eksperta
Karma zaspokoi podniebienia małych miłośników wołowiny. Dzięki odpowiednio zbilansowanej formule JosiCat Tasty Beef codziennie zapewni kotom domowym oraz wychodzącym wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
Kuweta Nestor Szara
(2)
Kupiły 2 osoby
-9%
103.4 zł
94,99 zł
Rekomendacja eksperta
Gustowna kuweta Savic Nestor z wielką tacką, zapewnia, że przykry zapach nigdzie się nie wydostanie. Kuweta z wysokimi bokami, w nowoczesnych, świeżych kolorach, z uchylną klapką, umożliwia szybkie i łatwe sprzątanie.
Białoryby 2 kg
Kupiła 1 osoba
82,48 zł
Rekomendacja eksperta
Karma przygotowana z najwyższą starannością. Mięso stanowi od 65,5% zawartości w składzie karm dla psów. Hipoalergiczna - bez składników uczulających jak zboża, czy soja.
Neutralizator zapachów Super Benek Zielona Herbata - 250 ml
(4)
Kupiło 0 osób
18,99 zł
Rekomendacja eksperta
Neutralizator może być stosowany zarówno do odświeżania pomieszczeń, jak i bezpośredniego eliminowania nieprzyjemnych zapachów z kociej kuwety czy psiego legowiska. Zastosowana kompozycja olejków eterycznych tworzy przyjemny aromat.
Specjalista Morele | 16:25
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.