Klocki i puzzle

Kod rabatowy 50 zł
za każde wydane 500 zł w Morele

Rekomendowane przez specjalistów

Hotel na plaży (70434)
Kupiła 1 osoba
459 zł
Rekomendacja eksperta
Hotel na plaży to kolejna pozycja od PLAYMOBIL®, która pozwala na kreatywną zabawę pobudzającą wyobraźnie. W zestawie znajdziemy ogromne ilości akcesorii i imponująco wyposażone pomieszczenia, dzięki czemu dzieci mają bardzo duże możliwości zabawy.
Klocki drewniane magnetyczne Straż pożarna 100 elementów
Kupiła 1 osoba
-4%
228.05 zł
219,64 zł
Rekomendacja eksperta
Klocki magnetyczne od iWood to nowoczesne spojrzenie na tradycyjną zabawkę. Dzieci mogą je dowolnie łączyć i tworzyć wyjątkowe budowle i pojazdy. Taka zabawa pozwala maluchowi rozwijać inteligencję oraz zdolności manualne
Volkswagen T1 Camping Bus (70176)
Kupiło 20 osób
179 zł
Rekomendacja eksperta
Legendarny Volkswagen T1 od Playmobil w wyjątkowej, realistycznej wersji. Dorosłym przyniesie poczucie nostalgii, z kolei dzieciom sporo zabawy wywołanej wyprawą ulubionych figurek na wakcje i perspektywą napotykanych przygód.
City Dom rodzinny (60291)
(4)
Kupiło 38 osób
169 zł
Rekomendacja eksperta
Nowoczesny dom wyposażony w elektryczny samochód, panele słoneczne, wiele pokoi i mnóstwo akcesorii dostarczy inspiracji do wielu godzin pobudzającej wyobraźnię zabawy, a płyty drogowe pozwolą na przyszłą rozbudowę i urządzenie własnego miasta!
Dragons Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem (70037)
(5)
Kupiło 15 osób
139,42 zł
Rekomendacja eksperta
Szczerbatek - jedna z ulubionych postaci dzieci z bajek, wraz z małym smokiem Czkawką i młodym wikingiem w pełnej zbroi są zwarci i gotowi do przeżycia nowych przygód, w którym to Wasze dziecko pisze scenariusz.
Volkswagen Garbus (70177)
Kupiło 5 osób
129 zł
Rekomendacja eksperta
Klasyczny Volkswagen Beetle, zwany Garbusem to jedna z ikon motoryzacji XX wieku. Dzieci mają szansę zapoznać się z tym wyjątkowym samochodem jednocześnie rozwijając wyobraźnie poprzez zabawę z dołączymi wczasowiczami i wakacyjnymi akcesoriami.
Nowy przenośny domek dla lalek (5167)
(8)
Kupiło 31 osób
119 zł
Rekomendacja eksperta
W pełni wyposażone pomieszczenia z licznymi akcesoriami w połączeniu z ulubionymi figurkami Waszej pociechy to gwarancja nieskończonej zabawy, towarzyszącej uśmiechowi na buzi.
Dragons Biała Furia z małym smokiem i dziećmi (70038)
(9)
Kupiło 15 osób
119 zł
Rekomendacja eksperta
Niezwykle realistycznie odwzorowani smoczy bohaterowie z serialu "Jeźdzcy Smoków" oraz figurki mieszkańców wyspy Berg, potrafią świetnie pobudzić wyobraźnie najmłodszych i przeżyć wymyślne przygody.
Drewniany zestaw do układania i zabawy Farma
Kupiły 2 osoby
116,99 zł
Rekomendacja eksperta
Aż 48 elementów na które składają sie m.in młyn, obora i zwierzęta to świetny sposób aby poprzez zabawę zapoznać młodych odkrywców z farmą i wszystkim co się w niej znajduje.
Zestaw klocków kreatywnych drewnianych 250 elementów
Kupiła 1 osoba
89,70 zł
Rekomendacja eksperta
Viga Zestaw klocków kreatywnych to aż 250 elementów, w tym 100 pomalowanych na 10 różnych kolorów. Prostota i nieograniczona ilość możliwych konstrukcji sprawiają, że dzieci poprzez kreatywną zabawę efektywnie rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową
Klocki Supermag Classic Trendy 120
Kupiły 3 osoby
84,99 zł
Rekomendacja eksperta
Supermag Classic Trendy 120 to jeszcze więcej zabawy i możliwości dzięki 120 elementom. Dzieci mają możliwość łączenia pręcików, kulek, płytek na przeróżny sposób dzięki zastosowanym magnesom, przez co pobudzą wyobraźnie, świetnie się przy tym bawiąc
Tags Wheels 81 el.
Kupiło 0 osób
83,90 zł
Rekomendacja eksperta
Magnetyczne klocki Supermag Tags Wheels, pozwalają dzieciom wcielić się w konstruktorów i rozbudzić wyobraźnie poprzez tworzenie wymoślonych przez siebie pojazdów i budowli.
Classic Trendy 48 elementów
Kupiło 0 osób
83 zł
Rekomendacja eksperta
Z Supermag Classic Trendy dzieci mają możliwość łączenia pręcików, kulek, płytek na przeróżny sposób dzięki zastosowanym magnesom. Dzieci pobudzą wyobraźnie oraz w praktyczny sposób nauczą się podstaw fizyki.
Laboratorium Mechaniki Pojazdy z Antarktyki
Kupiło 0 osób
81,99 zł
Rekomendacja eksperta
Z 350 elementów znajdujących się w zestawie, młody inżynier może zbudować aż 20 modeli pojazdów! Dodatkowo ilustrowana instrukcja i podręcznik pogłębiają wiedzę dziecka na temat podstaw fizyki, inżynierii i mechaniki.
First Builders - Torba różowa 80el. (DCH62)
Kupiło 13 osób
65 zł
Rekomendacja eksperta
Klocki Mega Bloks First Builders to doskonały materiał na pierwsze klocki młodych budowniczych. Wersja różowa to 80 elementów w pięknych pastelowych kolorach, która może przypaść do gustu każdej dziewczynce.

Promocje i nowości