Baterie i akumulatorki Green Cell

(75)
Aktywne filtryMarka:
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Green Cell Akumulator AA / R6 2600mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 2600mAh
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
35,43 zł
(35,43 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 37,79 zł
Green Cell Akumulator Greencell AAA / R03 950mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 950mAh
19,37 zł
(4,84 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 24,35 zł
Green Cell GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 12AH 12V/12.8V 153.6WH LFPGC12V12AH
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 12 V
  • Pojemność: 12000mAh
230,90 zł
(230,90 zł/szt.)
rata od 35,06 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 219,95 zł
Green Cell Akumulator AAA / R03 800mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 800mAh
16,99 zł
(4,25 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 18,03 zł
Green Cell Bateria Rechargeable AAA / R03 950mAh 16 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 16 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 950mAh
81,34 zł
(5,08 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 93,98 zł
Green Cell battery L17L3P51 11.1V 4100mA
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 11.1 V
  • Pojemność: 4100mAh
137,33 zł
(137,33 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Green Cell Akumulator AA / R6 2600mAh 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 2600mAh
18,47 zł
(9,24 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 21,66 zł
Green Cell 8x Akumulatorki Paluszki AAA R3 950mAh Ni-MH Baterie do ładowania
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 8 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 950mAh
39 zł
(4,88 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 45,18 zł
Green Cell Akumulator AA / R6 2000mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 2000mAh
25,40 zł
(6,35 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 29,79 zł
Green Cell Akumulator Greencell 18650 2900mAh 20 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 20 szt.
  • Napięcie: 3.7 V
  • Pojemność: 2900mAh
265,62 zł
(13,28 zł/szt.)
rata od 35,59 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 276,36 zł
AgfaPhoto Bateria CR2 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
11,99 zł
(11,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 12,47 zł
Green Cell Akumulator AAA / R03 800mAh 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 800mAh
12,60 zł
(6,30 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 14,90 zł
Green Cell Akumulator AA / R6 2600mAh 16 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 16 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 2600mAh
127,20 zł
(7,95 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 140,13 zł
AgfaPhoto Bateria LR41 10 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 10 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
29,34 zł
(2,93 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 26,99 zł
AgfaPhoto Bateria AA / R6 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
10,98 zł
(2,75 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 131,09 zł
Green Cell BATERIA BOSCH 1SZT CR2016 ALKALINE CR2016B1/00
CECHY PRODUKTU
  • Ilość: 1 szt.
7,10 zł
(7,10 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 8,95 zł
Green Cell Akumulator Greencell 18650 2600mAh 20 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 20 szt.
  • Napięcie: 3.65 V
  • Pojemność: 2600mAh
220,02 zł
(11 zł/szt.)
rata od 33,41 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 218,66 zł
Green Cell Akumulator Greencell 18650 2900mAh 50 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 50 szt.
  • Napięcie: 3.7 V
  • Pojemność: 2900mAh
658,67 zł
(13,17 zł/szt.)
rata od 37,29 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 690,49 zł
AgfaPhoto Bateria 6LR61 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 9 V
  • Pojemność: Brak danych
11,99 zł
(11,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Green Cell Akumulator 18650 2900mAh 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 3.6 V
  • Pojemność: 2900mAh
28,23 zł
(28,23 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
AgfaPhoto Bateria CR2016 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
8,23 zł
(8,23 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…

Poradniki zakupowe

Jaką baterię do zegarka wybrać?

Jak spośród setek dostępnych typów baterii wybrać pasującą do Twojego zegarka? Po czym poznać najlepszą?

Specjalista Morele |00:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.