Baterie i akumulatorki

(3656)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Energizer Bateria Base AA / R6 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
7,34 zł
(1,84 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 6,74 zł
Makita Power Source Kit Li 40V 4,0Ah (191L77-9)
CECHY PRODUKTU
  • Pojemność: 4000mAh
1 315,41 zł
rata od 42,43 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Green Cell Akumulator AA / R6 2600mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 2600mAh
32,28 zł
(32,28 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 41,55 zł
Nitecore Nitecore Powerbank NB10000 Carbon Gen4
CECHY PRODUKTU
  • Pojemność: 10000mAh
312,79 zł
(312,79 zł/szt.)
rata od 34,09 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Panasonic Bateria Power AA / R6 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
5,71 zł
(1,43 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 5,58 zł
Energizer Bateria AA / R6 24 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 24 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
38,99 zł
(1,62 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 39 zł
Green Cell Akumulator Greencell AAA / R03 950mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 950mAh
17,66 zł
(4,42 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 24,35 zł
Verbatim Bateria AA / R6 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
-25%5,99 zł
4,49 zł
(1,12 zł/szt.)
najniższa cena: 5,44 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 6,65 zł
Blitzwolf Powerbank BW-P23 100W 14000mAh
189 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 290,58 zł
Energizer Bateria AAA / R03 24 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 24 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
38,99 zł
(1,62 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 43,99 zł
Green Cell GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 12AH 12V/12.8V 153.6WH LFPGC12V12AH
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 12 V
  • Pojemność: 12000mAh
230,90 zł
(230,90 zł/szt.)
rata od 35,06 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 222,73 zł
Verbatim Bateria Premium AAA / R03 24 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 24 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
30,99 zł
(1,29 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 34,99 zł
Energizer Bateria Industrial AA / R6 10 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 10 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
14,53 zł
(1,45 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 13,99 zł
Verbatim Bateria Premium AAA / R03 10 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 10 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
-13%8 zł
6,99 zł
(0,70 zł/szt.)
najniższa cena: 7,99 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Verbatim Bateria AA / R6 20 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 20 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
27,95 zł
(1,40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 27,64 zł
Panasonic Bateria Lithium Power CR2032 6 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 6 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: Brak danych
21,99 zł
(3,67 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Panasonic Akumulator AAA / R03 800mAh 8 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 8 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 800mAh
77,63 zł
(9,70 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 78,89 zł
PLATINET POWER BANK 40000 mAh 65W PD [46012]
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 3.7 V
177,56 zł
(177,56 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 203,63 zł
Panasonic Bateria Photo CR-P2 850mAh 1 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 1 szt.
  • Napięcie: 6 V
  • Pojemność: 850mAh
47,12 zł
(47,12 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Esperanza Bateria High Power LR44 10 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 10 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
3,56 zł
(0,36 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Green Cell Akumulator AAA / R03 800mAh 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.2 V
  • Pojemność: 800mAh
13,83 zł
(3,46 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 18,03 zł
Gembird Bateria Energenie CR2032 220mAh 2 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 2 szt.
  • Napięcie: 3 V
  • Pojemność: 220mAh
1,98 zł
(0,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 23,06 zł
Verbatim Bateria AAA / R03 10 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 10 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
17,50 zł
(1,75 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 16,89 zł
Greenworks 40 V akumulator 8 Ah Greenworks G40B8
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Akumulator
  • Ilość: 1 szt.
  • Pojemność: 8000mAh
869 zł
(869 zł/szt.)
rata od 38,86 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Verbatim Bateria AAA / R03 20 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 20 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
21,99 zł
(1,10 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 27 zł
Varta Bateria Superlife AAA / R03 4 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bateria
  • Ilość: 4 szt.
  • Napięcie: 1.5 V
  • Pojemność: Brak danych
3,89 zł
(0,97 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 6,72 zł

Poradniki zakupowe

Jaką baterię do zegarka wybrać?

Jak spośród setek dostępnych typów baterii wybrać pasującą do Twojego zegarka? Po czym poznać najlepszą?

Specjalista Morele |03:12
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.