Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela?

Dzień Nauczyciela zwany inaczej Dniem Edukacji Narodowej jest obchodzony w naszym kraju 14 października. Aby docenić pracę nauczycieli, w tym dniu składamy im życzenia i obdarowujemy prezentami.

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wybrać

Zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Nauczyciela podarować swojemu wychowawcy w tym roku? Z okazji jego święta, wspólnie z resztą Twojej klasy wybierz coś, co przyda mu się podczas prowadzenia zajęć lekcyjnych. Możesz też wybrać prezent związany z jego osobistymi zainteresowaniami. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów, które przygotowaliśmy dla Ciebie, by pomóc Ci wybrać prezent idealny dla Twojego nauczyciela.

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela dla nauczyciela języka polskiego

Czytnik ebook

Jeśli szukasz prezentu dla nauczyciela języka polskiego albo Twój wychowawca po prostu lubi czytać książki podczas okienek między lekcjami, podaruj mu czytnik ebook. Urządzenie to będzie mógł zabrać ze sobą wszędzie, a wraz z nim swoje ulubione pozycje książkowe. Od teraz wszystkie obowiązkowe lektury będzie mieć zawsze pod ręką! Oto najczęściej wybierane czytniki w naszym sklepie:

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela dla nauczyciela matematyki

Kalkulator naukowy

Dodatkowy kalkulator z pewnością przyda się każdemu nauczycielowi matematyki. Kalkulator naukowy posiada o wiele więcej przydatnych funkcji niż standardowe urządzenie takie jak np. możliwość obliczania pierwiastków, procentów, obliczania logarytmów. Poniżej kilka urządzeń dostępnych w naszej ofercie:

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela dla nauczyciela biologii

Mikroskop cyfrowy na USB

Mikroskop cyfrowy na USB służy do obserwowania mikroświata na ekranie komputerów, laptopów oraz tabletów. Urządzenie podłącza się do wybranego sprzętu za pomocą USB, wówczas obraz z mikroskopu można obserwować na jego ekranie. Takie urządzenie z pewnością urozmaici oraz ułatwi prowadzenie lekcji biologii. Oto kilka propozycji z naszego sklepu:

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wychowania fizycznego

Zegarek sportowy lub smartband

Nauczyciel wychowania fizycznego zapewne jest fanem wysiłku fizycznego. Z okazji Dnia Nauczyciela możesz mu zatem podarować zegarek sportowy lub smartband, które pomogą w śledzeniu aktywności fizycznej w ciągu dnia. Poniżej prezentujemy kilka bestsellerów z tej kategorii:

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela uniwersalny

Kubek termiczny lub termos

Niektóre przerwy pomiędzy lekcjami są naprawdę krótkie. Nie pozwól, by Twój ulubiony nauczyciel pił zimną kawę czy herbatę. Na prezent z okazji Dnia Nauczyciela podaruj mu kubek termiczny lub termos, które skutecznie rozwiążą ten problem. Kilka inspiracji na prezent poniżej:

Pióro

Ten uniwersalny i niewątpliwie elegancki prezent z pewnością przyda się każdemu nauczycielowi, podczas sprawdzania klasówek i uzupełniania szkolnych dzienników. Poniżej kilka eleganckich piór z naszej oferty, które będą idealne na prezent na Dzień Nauczyciela:

Tablet

To urządzenie niewiele waży, a zarazem posiada wiele przydatnych funkcji. Pomoże Twojemu nauczycielowi w sprawnym sprawdzaniu ważnych maili, korzystania z terminarza, a także umili czas wolny na przykład podczas okienka czasowego. Bestsellerowe urządzenia z tej kategorii prezentujemy poniżej:

Perfumy

Klasycznym prezentem odpowiednim na każdą okazje są perfumy. Dlatego podaruj je w tym roku na Dzień Nauczyciela swojemu wychowawcy. Wybierz coś z naszej oferty dla swojego nauczyciela lub nauczycielki. Poniżej kilka najchętniej wybieranych zapachów:

Niszczarka

Każdy nauczyciel po sprawdzeniu klasówek, ma problemy z ich przechowywaniem. Możesz pomóc mu w bezpiecznym pozbyciu się starych dokumentów, obdarowując go osobistą niszczarką. Kilka propozycji zamieszczamy poniżej:

Zegarek

Nadal zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Nauczyciela podarować w tym roku? Uniwersalnym prezentem z okazji Dnia Nauczyciela będzie również elegancki zegarek. W zależności od upodobań nauczyciela możesz wybrać zegarek analogowy, cyfrowy lub analogowo-cyfrowy. Poniżej prezentujemy zegarki z naszej oferty:

Tablica interaktywna

Nigdy więcej kredy i gąbek? Jest to możliwe, jeśli na prezent na Dzień Nauczyciela podarujesz swojemu wychowawcy tablicę interaktywną. To nowoczesne urządzenie posiada ekran dotykowy, a także suchościeralną powierzchnię, która pozwala na korzystanie z niej jak ze zwykłej tablicy. Oto najczęściej wybierane tablice interaktywne w naszym sklepie:

Pendrive

Przenośna pamięć USB o dużej pojemności pomieści wszystkie materiały potrzebne Twojemu nauczycielowi do prowadzenia lekcji. Wybierz pendrive o jak największej pojemności, eleganckim wyglądzie i dużej wytrzymałości. Poniżej kilka propozycji:

Notes

Praktyczny prezent, który z pewnością przyda się nauczycielowi na początku nowego roku szkolnego i pomieści wszystkie najważniejsze zapiski. Na rynku dostępne są eleganckie, klasyczne modele oraz takie z dołączonym kalkulatorem. Sprawdź nasze poniższe propozycje:

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 21:11
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.