Zegarki na rękę
Do koszyka

Zegarek Froster Zegarek na rękę Matematyka

ID produktu: 4528608
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

 

Zegarek na rękę z działaniami matematycznymi do rozwiązania.

Znasz kogoś, kto dobrze zna się na matematyce? Dzięki Zegarkowi Matematyka na rękę w dowcipny sposób będzie mógł wyrazić siebie. Na tarczy zegarka zamiast zwykłych godzin umieszczono działania matematyczne, w których można się sprawdzić, a w wolnych chwilach - oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu. Nikt nie będzie miał wątpliwości, kim jest jego właściciel!

Zegarek Matematyka na rękę spodoba się matematykominformatykom i każdemu, kto uważa się za umysł ścisły - dzięki niemu poczują się docenieni za swój intelekt. Gadżet sprawdzi się też jako podarunek dla maturzysty czy studenta, którego właśnie czeka egzamin. Można też ofiarować go komuś, kto nie przepada za matematyką - to może być świetny pretekst, by rozpocząć przygodę z tą dziedziną nauki.


Gadżet w pigułce:

- wskazówki delikatnie świecą w ciemności
- średnica: ok. 3,8 cm
- tarcza chroniona przez szklaną szybkę
- posiada folię ochronna, którą należy usunąć

Specyfikacja

Rodzaj
Analogowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Cisco RV042-EU, Trust 17678, ProLabs Moduł do switchy GLC-T-C, InLine RCA (Cinch) - RCA (Cinch), 10, Niebieski (89810P), TRENDnet Adapter USB/FireWire do TC-NT2 (TC-NTUF), Hikvision Kamera IP Hikvision DS-2CD2020F-I Bullet, Delock Kabel USB3.0 19pin+9pin -> 2x USB 3.0 A 0.45m 83829, Casio FX 85 ES Plus, TFA TFA solární bazénový teploměr - 672102, Imperial i400 Silver (22-240-00), Epson Tusz C13T26144012, T261440 (yellow), HOBBYDOG R1 TORBA Z EKO SKÓRY CZARNA, Inno3D GeForce GTX 1050 Ti Compact 1 Slot 4GB GDDR5 (128 bit), DVI-D, HDMI, DP, BOX (N105T2-1SDV-M5CM), ARRMA Śruby z łbem kulistym 4 szt. aluminiowe (AR721306) , Ringke Ringke DECO - nr 29 - ozdobna wkładka do pokrowca Ringke Fusion iPhone X, CRUX Kalendarz 2019 Wieloplanszowy Alfons Mucha , G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL16 (F4-3000C16D-16GVRB), ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 LC/UPC-LC/APC DUP 50/125 3M