Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla niego do 100 zł?

Przedstawiamy ciekawe prezenty świąteczne za maksymalnie 100 złotych. Co warto kupić mężczyźnie?

W niniejszym poradniku zastanowimy się, na jakie ciekawe produkty i urządzenia warto się zdecydować, wybierając prezent świąteczny dla niego. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przybliżą Was do odpowiedni na pytanie zadane w tytule tekstu.

Prezent na święta dla niego do 100 zł – jak wybrać?

Warto nadmienić, że budżet w tej wysokości pozwoli na wybór wielu kategorii produktowych. Ciekawe urządzenia i akcesoria znajdziemy zarówno w dziale RTV, jak i kategorii sportowej, mobilnej czy też związanej z szeroko pojętą urodą.

Oczywiście wiele zależy od tego, czym obdarowywana przez nas osoba się zajmuje. Określenie grup prezentów, które mają szansę zyskać aprobatę, będzie niezwykle cenne. Pozwoli bowiem zdecydowanie zawęzić wybór, co w tym przypadku działa  na naszą korzyść.

Pomysłu na prezent świąteczny dla niego do 100 zł

Jak już wspomnieliśmy, 100 złotych daje nam dostęp do wielu kategorii produktowym. Postaraliśmy się więc przygotować listę, na której znajdziecie propozycje z różnych dziedzin – być może okaże się ona pomocna w okresie przedświątecznym.

  • Podstawka chłodząca. Bardzo przydatny prezent, który pozwoli utrzymać temperaturę laptopach w akceptowalnym przedziale. Jest polecana zwłaszcza wówczas, gdy wykorzystywany jest laptop o sporej mocy, często pracujący na wysokich obrotach. Podstawka nie tylko schładza podzespoły, ale również zapewnia korzystny przepływ powietrza. Dzięki niej, otwory w laptopie nie są blokowane.

Podczas wyboru konkretnego produktu, warto sprawdzić, dla jakiego laptopa został on przygotowany. Przy każdej podstawce powinna widnieć informacja o maksymalnej obsługiwanej przekątnej ekranu laptopa. Kolejną istotną informacją jest liczba zamontowanych wentylatorów, a także rodzaj wykorzystywanego złącza. Jeśli nie jesteście przekonani, czy interesująca Was podstawka na pewno jest warta zakupu, przeanalizujcie jej recenzję lub opinie innych użytkowników, którzy mieli już okazję ją przetestować.

  • Bezprzewodowa myszka komputerowa. Kolejny przydatny produkt, z którego obdarowywana przez nas osoba skorzysta zarówno na co dzień, jak i w pracy. Mając na uwadze to, jak szeroka jest obecna oferta rynkowa, warto dokonać wyboru na podstawie przyszłego zastosowania. Jeśli bowiem kupujemy urządzenie dla gracza, warto celować w specjalne myszki gamingowe, pozwalające regulować parametr czułości.

W przypadku użytku codziennego i w pracy, najważniejsza okaże się ergonomia. Myszka nie może męczyć dłoni podczas wielogodzinnej pracy, powinna również wyróżniać się odpowiednią wytrzymałością mechaniczną. W przypadku modeli bezprzewodowych, niezwykle ważny jest również zasięg i czas działania myszki na jednym ładowaniu.

  • Karta pamięci. Typowy produkt do przechowywania danych, który wykorzystywany jest nie tylko w smartfonach, ale również w aparatach, kamerach czy też nawigacjach GPS. Z tego też względu, podczas zakupu karty pamięci trzeba sprawdzić jej rodzaj i dopasować go do zastosowania. Na szczęście 100 złotych to wystarczająca kwota, by zakupić kartę każdego rodzaju. Oczywiście sprawdzić należy również ogólną pojemność karty. Co ważne, stać nas na kartę o pojemności od 1 GB do nawet 128 GB.
  • Podkładka dla graczy. W produkcjach sieciowych, w których to każdy ułamek sekundy decyduje o zwycięstwie lub przegranej, podkładka ma równie duże znaczenie, co dobrze podzespoły i wyposażenie peryferyjne. Pozwala ona bowiem na wykonywanie szybkich, dynamicznych i płynnych ruchów myszką. Dzięki niej, gracze mogą liczyć na zupełnie większy komfort podczas gry w strzelankach, strategiach, RPG-ach i wielu innych gatunkach. Wszystko to sprawia, że warto sięgnąć po model dobrej jakości.

W przyjętym budżecie dostępne będą produkty wykonane tworzywa sztucznego, mikrowłókna, pianki, kauczuku i wielu innych materiałów. Warto decydować się na modele z odpowiednim spodem antypoślizgowym.

  • Lornetka. Na koniec coś dla miłośników obserwacji, na przykład przyrody. Lornetki do 100 złotych zapewnią wysoki komfort przyglądania się przedmiotom znajdującym się w sporej odległości – zarówno w dzień, jak i w nocy. Przed zakupem, warto przeanalizować obsługiwane powiększenie, pole widzenia, a także sprawność zmierzchową lornetki. Wszystko to pozwoli wybrać produkt dopasowany do konkretnego zastosowania.

Mamy nadzieję, że przedstawione wyżej propozycje ułatwią Wam podjęcie ostatecznej decyzji. Budżet w wysokości 100 złotych jest w zupełności wystarczający, by znaleźć coś jednocześnie ciekawego i pożytecznego.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 10:32
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.