Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla męża? Nasze propozycje na prezenty do 100, 200 i 500 zł

Jaki powinien być idealny prezent pod choinkę dla męża? Sprawdź nasze propozycje do 100, 200 i 500 zł.

Budżetowy prezent pod choinkę dla męża

Dreszczyk emocji, jaki towarzyszy oczekiwaniu na wręczenie podarunku, stanowi jedną z najlepszych nagród za poświęcenie czasu drugiej osobie. Jeszcze bardziej cieszy sytuacja, gdy zakupiony przez nas przedmiot spowodował czyjąś radość. Szczególnie ważne jest to w przypadku, kiedy chcemy obdarować najbliższą dla nas osobę – własnego partnera. Taką okazją mogą być święta Bożego Narodzenia. Prezent pod choinkę dla męża musi odpowiadać jego zainteresowaniom i potrzebom. Ograniczony budżet niekoniecznie przekreśla ostateczny sukces, dlatego warto przeanalizować opcje dostępne na rynku.

Pomysły na prezenty dla męża warte mniej niż 100 zł

Po pierwsze — można zastanowić się nad środowiskiem pracy swojego partnera. Co sprawi, że wypełnianie jego obowiązków zawodowych będzie przebiegać nie tylko prościej, ale i przyjemniej? Większość cen kalkulatorów biurowych sięga poniżej 100 zł. Wystarczy drobna personalizacja urządzenia – kilka subtelnych naklejek lub zdjęcie schowane na jego tyle lub pod klapką z bateriami i podarunek staje się bardziej osobisty. To, jaki prezent pod choinkę dla niego sprawia największą radość, dyktowane jest także zainteresowaniami partnera. Podobne koszty poniesiemy przy zakupie profesjonalnej, dedykowanej dla graczy podkładki pod myszkę.

Poruszając tematykę gamingową, należy wskazać myszki dla graczy, które nie przekraczają granicy 100 zł. Charakteryzują się one wciąż wysoką czułością oraz interesującym, oryginalnym designem. Dla osób korzystających z tabletów trafnym pomysłem będą etui, które także można spersonalizować za pomocą naklejek czy zdjęć. Prezent pod choinkę dla mężczyzny mogą stanowić również słuchawki – douszne, dokanałowe albo bezprzewodowe. Ciekawym podarunkiem są też powerbanki, zwłaszcza w przypadku, jeżeli ktoś dużo podróżuje lub po prostu intensywnie korzysta ze swojego urządzenia mobilnego.

Prezenty do 100 zł

Pomysły na prezenty dla męża warte mniej niż 200 zł

Kolejną wskazaną granicą cenową będą prezenty do 200 zł. Daje to nam już nieco więcej opcji wyboru. W wymienionych wcześniej możliwościach szukamy sprzętu o lepszej jakości. Z drugiej zaś strony zostajemy wyposażeni w nowe perspektywy: wyższe koszty pozwalają na zdobycie rozmaitych podarunków. Wybór tego, co mężowi pod choinkę zakupimy, powinien być podyktowany znajomością jego przyzwyczajeń. Jeżeli lubi gotować, warto zastanowić się nad nową, profesjonalną patelnią, dostosowaną do rodzaju kuchenki. Fanom azjatyckich smaków na pewno sprawi radość wok. Można też nabyć cały zestaw rondelków.

Pasjonaci gotowania mogą ucieszyć się również z nowego blendera, grilla elektrycznego, noży kuchennych czy młynków do przypraw. Indywidualne zainteresowania partnera otwierają przed nami kolejne możliwości. Graczy zaspokoi zestaw gamingowej klawiatury z myszką lub gamepad. Na to, jak będzie wyglądał prezent pod choinkę dla męża, wpłynie także jego estetyczne zapakowanie. Za pomocą internetowych instruktaży warto nauczyć się ładnego owijania podarunków, co podkreśla wygląd paczki i zwiększa radość z jej rozpakowywania. W sieci istnieje wiele poradników, które pomagają szybko oraz efektywnie przyswoić tę czynność.

W przedziale cenowym do 200 zł można również odnaleźć dobrej jakości sprzęt do samochodu – szczególnie CB radia. Pozwolą one kierowcom na sprawną komunikację i ostrzeganie siebie nawzajem przed ewentualnymi wypadkami oraz kontrolami prędkości. Ciekawym prezentem pod choinkę dla niego będzie także alkomat. Da on możliwość monitoringu swojej trzeźwości przed wsiadaniem „za kółko”. Praktycznym podarunkiem jest również uchwyt na telefon, który przytrzyma urządzenie mobilne z włączoną funkcją nawigacji w trakcie jazdy. Podobne koszty poniesiemy przy zakupie innych interesujących akcesoriów motoryzacyjnych.

Polecane prezenty do 200 zł

Prezenty pod choinkę dla męża, na które nie wydasz więcej niż 500 zł

Obecnie odpowiedź na pytanie: „co mężowi pod choinkę?” nigdy nie była prostsza, ponieważ internet udostępnia nam tak naprawdę gotowe rozwiązania. Wystarczy jedynie umieć z nich korzystać, ponieważ sprawne wyszukiwanie optymalnych wyników to już sztuka. Do 500 zł można znaleźć profesjonalne i wygodne fotele gamingowe. Ich rola w zachowaniu prawidłowej postawy oraz zmaksymalizowaniu efektów podczas grania jest nieoceniona. Zazwyczaj są wykonane ze skóry ekologicznej, charakteryzują się również różnym maksymalnym obciążeniem. W strefie gracza warto zwrócić także uwagę na gamepady.

We wspomnianej granicy cenowej znajdują się również czytniki e-booków, które można podarować zagorzałym molom książkowym. Pozwoli im to na dostęp do licznych tytułów w jednym miejscu, a jednocześnie nie zaszkodzi zmęczonym oczom wskutek technologii ograniczających obciążenie wzroku. Jako prezenty pod choinkę dla mężczyzny do 500 zł odpowiednie będą także telefony. Dobrym przykładem jest Xiaomi Redmi 7A, charakteryzujący się dużą rozdzielczością ekranu i estetycznym designem. Warto też wspomnieć o smartfonie LG K20 o czterordzeniowym procesorze oraz optymalnej pamięci wewnętrznej. Przy wyborze telefonu trzeba jednak przede wszystkim kierować się codziennymi przyzwyczajeniami partnera.

Dla fanatyków sportu wspaniałym podarunkiem będzie rowerek treningowy, a dla kucharzy-amatorów – kombiwary, parowary czy elektryczne maszynki do mięs. Wszystkie te urządzenia znacznie ułatwiają życie codziennie, pozwalając na ćwiczenia w domu lub szybkie i sprawne przyrządzenie posiłku. Prezent dla męża interesującego się fotografią może stanowić statyw do aparatu, a także podstawowe drukarki do zdjęć. Akcesorium biurowym, które z pewnością wprowadzi element zabawy, jest niszczarka. Wiele osób marzy o samodzielnej destrukcji jakichkolwiek dokumentów za pomocą tego właśnie sprzętu. Da to wiele satysfakcji jej nowemu właścicielowi.

Polecane prezenty do 500zł

Podaruj mu zabawkę

Miniaturowe modele wyścigowych aut wpiszą się w gusta fanów motoryzacji. Możliwość zdalnej kontroli nad pojazdem pozwoli na wspólne spędzenie czasu poprzez organizowanie domowych wyścigów. Idealny prezent dla niego będzie stanowić samochód RC – czerwone BMW Z4. Elektroniczna zabawka sterowana jest za pomocą Twojego urządzenia mobilnego – obsługuje systemy iOS oraz Android. Do produktu została dołączona prosta instrukcja obsługi, wyjaśniająca poszczególne kroki instalacji i montażu. Atrakcyjna cena prezentowanej oferty, a także wysoka jakość modelu przemawiają na korzyść opisywanej propozycji. Otwiera ona jednocześnie okno na nowe, pasjonujące hobby.

Muzyka z radia sprawi, że będziecie mogli zatańczyć przy współczesnych przebojach, a odpowiedni wzmacniacz znajdzie zastosowanie podczas imprezy ze znajomymi. Prezent pod choinkę w formie projektora umożliwi wspólne oglądanie ulubionego serialu na o wiele większym obszarze niż ekran komputera czy powierzchnia telewizora. Są to prezenty nie tylko praktyczne, ale też sentymentalne i zabawne, które jednocześnie pozwolą na wzmocnienie więzi pomiędzy partnerami. Da to również pole do wielogodzinnych rozmów związanych z tematyką wyświetlanej produkcji lub ożywionych dyskusji oceniających grę aktorską.

Prezent, który zakończy poranne narzekania

Poranki bywają ciężkie – zwłaszcza w poniedziałki. Niezbyt przyjemną porę dnia umili zaawansowany technologicznie radiobudzik. Interesujący design współczesnych urządzeń wpisze się w estetykę każdej sypialni, nadając jej jednocześnie oryginalny charakter. W przypadku modelu LTC mamy do czynienia także z wyświetlaczem temperatury. Imituje on drewniany klocek, przypominający te wykorzystywane w dziecięcych zabawach. To perfekcyjny prezent pod choinkę dla mężczyzny narzekającego na nagłe wyrywanie ze snu. Delikatne dźwięki muzyki sprawią, że nowy dzień powita z uśmiechem.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 20:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.