Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 400 zł do morele.net.

Jeżeli planujecie zakupy w morele.net, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 400 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą trzeciej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 57
Data: 29.06.2020

HDMI na Displayport - kabel czy przejściówka-adapter? Co wybrać?

Wiele urządzeń multimedialnych jest wyposażanych w gniazdo DispayPort. Jak połączyć je z tymi, które posiadają gniazdo HDMI? Czy lepszym wyborem będzie kabel z odpowiednimi końcówkami, czy specjalna przejściówka? Co wybrać?

Komentarze: 3
Data: 11.09.2019

HDMI czy DisplayPort, co jest lepsze? Jak wybrać?

Kabel do monitora. Niby nic szczególnego, a czasami jest w stanie spędzać użytkownikom sens z powiek. Co w takim przypadku będzie lepsze? HDMI czy DisplayPort? Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety, jednakże jedno z nich widocznie wysuwa się w zaletach na prowadzenie.

Komentarze: 1
Data: 20.09.2017

Jak wybrać tablet z HDMI? Jaki najlepszy? Czy warto?

Wykorzystywanie tabletu do prezentacji danych, wyświetlania filmów lub zdjęć, grania w gry oraz do wielu innych zadań jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, gdy można podłączyć go do ekranu telewizora za pomocą złącza HDMI. Jak to zrobić poprawnie? Czy każdy tablet można połączyć z telewizorem i co zrobić, gdy urządzenie nie posiada gniazda HDMI?

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

Tablet jako nawigacja samochodowa GPS? Czy warto kupić?

Czy wykorzystanie tabletu jako nawigacji gps jest dobrym rozwiązaniem?

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

Soundbar czy kino domowe? - Jak wybrać? Co lepsze? Polecane modele

Kinomani ponad wszystko wielbią doskonałą jakość odbioru dźwięku i obrazu. Tak naprawdę tylko dobry sprzęt jest nam w stanie zapewnić całkowity komfort podczas oglądania filmów. Do tej pory najlepszym rozwiązaniem było kino domowe, teraz do puli rozwiązań dochodzi nam jeszcze soundbar na ścianę. Co to takiego i czy warto to zastosować – tego dowiesz się już za chwilę.

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

Baterie godne zaufania

AVACOM - Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą baterii na rynku czeskim i europejskim. Już od 20 lat oferujemy szeroką gamę baterii i ładowarek AVACOM do laptopów, telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, kamer cyfrowych, narzędzi akumulatorowych, zasilaczy awaryjnych, radiotelefonów i innych urządzeń mobilnych. Baterie AVACOM wykonane są z wysokiej jakości ogniw, które zapewniają wysoką wydajność i stabilność przy minimalnej awaryjności.

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

Ranking routerów do LTE. Top 10 najlepszych modeli. Jaki wybrać?

Zakup routera do LTE może być skomplikowany. By wybrać najlepszy model urządzenia, trzeba choć odrobinę orientować się w temacie, przeglądać wiele ofert i porównywać je pod względem parametrów i popularności. Można to wszystko zrobić samodzielnie, ale znacznie szybciej i wygodniej jest skorzystać z naszego rankingu routerów do LTE.

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

Słuchawki dla graczy do 100zł - jakie najlepsze? które wybrać?

Dobre słuchawki dla graczy nie muszą wiązać się z bardzo dużym wydatkiem. Do 100 złotych można kupić zadowalający sprzęt, który będzie miał dobre membrany o średnicy 40mm, mikrofon i pasmo przenoszenia od minimalnego 20Hz do maksymalnego 20000Hz.

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017

Jak wybrać odtwarzacz samochodowy? Jaki najlepszy?

Wybieramy dobry radioodtwarzacz samochodowy

Komentarze: 0
Data: 20.09.2017