Udostępnij
Skomentuj

Najlepsze gry akcji na Xbox One – sprawdź wszystkie nasze propozycje

Gry akcji to gatunek, który stale przyciąga przed ekrany setki graczy. Jakie tytuły oferuje konsola Xbox One?

Czym są gry akcji?

Gry akcji to produkcje w dużej mierze oparte o zręczność oraz refleks gracza. Te elementy warunkują powodzenie w rozgrywce. Gry akcji ciągle się rozwijają i stanowią najszerszą grupę ze wszystkich gatunków gier. W obrębie tej kategorii można wyróżnić produkcje widziane z perspektywy pierwszej osoby, jak również z trzeciej osoby. Niektóre gry przeznaczone są do rozgrywki jednoosobowej, jak również takie, które największy potencjał wykorzystają w trybie sieciowym. Biblioteka gier akcji na Xbox jest ogromna. Możemy wybierać zarówno wśród tytułów ekskluzywnych (dostępnych wyłącznie na konsolę Microsoftu), jak i tytułów, które dostępny są również na innych platformach.   

Polecane gry akcji na Xbox One

Rozgrywka online na konsoli Xbox One wiąże się z dodatkowymi kosztami. Aby korzystać z możliwości zabawy w trybie sieciowym, należy zakupić usługę o nazwie Xbox Live Gold. Subskrypcja na okres jednego miesiąca to koszt 29 zł. Oprócz możliwości grania online, usługodawca oddaje w ręce użytkowników dostęp do dwóch gier miesięcznie.

Jakie gry akcji na Xbox One kupić?

Wielu graczy zastanawia się, jakie produkcje z omawianego gatunku najlepiej wybrać. Lista wszystkich tytułów z tej kategorii jest bardzo długa. Te najbardziej polecane przedstawiliśmy w poniższej tabeli. Sprawdź, które z nich spełnią Twoje oczekiwania.

Poznajmy bliżej te produkcje.

  • Grand Theft Auto V – piąta część serii, która znana jest na całym świecie. Trójka naszych bohaterów będzie próbowała opanować świat gangów, przestępstw i policyjnych pościgów. Od czasu wydania gry upłynęło już wiele czasu, jednak nadal cieszy się ogromną popularnością. 
  • Tom Clancy's The Division 2 – bohaterem gry jest elitarny agent, który musi odnaleźć się w świecie zrujnowanym przez wirus czarnej ospy. Będziemy pokonywać coraz silniejszych wrogów, odkrywać nowe umiejętności, a przede wszystkim stale poszerzać arsenał swoich broni. 
  • Assassin's Creed Odyssey – przenosimy się do wielkiego otwartego świata, w którym każdy nasz wybór ma znaczenie dla losów rozgrywki. Będziemy mieli okazję poznać postacie charakterystyczne dla starożytnej Grecji i przeżyjemy wspaniałą przygodę w tym okresie dziejów.
  • LEGO Batman 3: Poza Gotham – wielki świat klocków Lego łączy się z tajemniczą i intrygującą przygodą Batmana. Zarówno bohaterowie, jak i cały przedstawiony tu świat zbudowany został z klocków, tworząc unikalną kompozycję. Świetna gra dla całej rodziny. 
  • Diablo III Ultimate Evil Edition – trzecia część serii Diablo zabiera nas do świata okrutnych bestii, którym ponownie będziemy musieli stawić czoła. Możemy wybrać jedną z kilku unikalnych postaci i przemierzać krainę piekieł samemu lub z towarzyszem rozgrywki.
  • Gears of War Ultimate Edition – edycja czterech gier serii, które wyznaczyły ramy gatunku strzelanek akcji. Bardzo dynamiczna rozgrywka, która zyskała ogromną popularność szczególnie w trybie online.

To jedynie niewielka część wszystkich gier akcji, jakie dostępne są na Xbox One. Warto na bieżąco śledzić ofertę naszego sklepu, aby mieć na uwadze wszystkie najnowsze premiery.

Gry akcji to gatunek, który bardzo często łączy się z innymi kategoriami gier, tworząc niezwykle różnorodne tytuły. Doskonałym przykładem może być Tom Clancy's The Division 2. To nie tylko gra akcji, ale również wysokiej klasy strzelanina, w której znajdziemy aspekty rozwoju postaci. Tytuł jest bardzo popularny i chętnie kupowany.

Ile kosztują gry akcji na Xbox One?

Cena gier na Xbox One jest bardzo zróżnicowana. Za najnowsze produkcje zapłacimy ponad 200 zł. Jednak wiele świetnych produkcji, które już przez jakiś czas są w sprzedaży, kosztują dużo mniej. Koszt niektórych produkcji pudełkowych to nawet mniej niż 80 zł.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.