Udostępnij
Skomentuj

Gry dla dziewczyn na Xbox 360. Poznaj nasze najlepsze propozycje

Xbox 360 to konsola, która może pochwalić się dużą biblioteką gier. Oto najlepsze produkcje dla dziewczyn.

Gry dla dziewczyn – jak wybrać?

Możemy wybierać wśród bardzo wielu gatunków. Te najlepsze gry dla dziewczyn, które pojawiły się na Xbox 360 to głównie produkcje zręcznościowe, muzyczne, czy symulacyjne. Wśród nich znajdziemy całą plejadę znanych nam bohaterów, które od lat budują wspaniałą historię gier video. Ogrom tytułów sprawił, że wybór nie jest prosty, dlatego z pomocą przychodzi nasz poradnik.

Na początku należy zadać sobie pytanie, czego oczekujemy od gier video i w naszym sklepie odnaleźć produkcje, które reprezentują ulubiony gatunek. Istotnym czynnikiem są również ograniczenia wiekowe. Dokładne informacje o przeznaczeniu produktu do określonej grupy użytkowników zobaczymy na pudełku. Warto również poznać wymagania sprzętowe. W przypadku niektórych gier dla dziewczyn na Xbox 360 niezbędny może być specjalny sensor Kinect. Urządzenie świetnie sprawdza się przy grach ruchowych i w czasie swojej premiery był rewolucyjnym urządzeniem. Poza tym będziemy oczywiście potrzebować telewizora lub odpowiedniego monitora. Im większe możliwości ekranów, tym lepszą jakość grafiki możemy podziwiać.

Gry dla dziewczyn – nasze propozycje

Wśród szerokiej gamy tytułów wybraliśmy propozycje, które cieszą się wysoką popularnością oraz świetnymi opiniami recenzentów. Xbox oferuje naprawdę fajne gry dla dziewczyn w dobrych cenach. Produkcje, które zdecydowaliśmy się tu przedstawić wyszły spod skrzydeł renomowanych producentów, którzy przez wiele lat przyzwyczaili nas do bardzo wysokiej jakości swoich dzieł. Oto lista polecanych tytułów:

  • Minecraft – nieograniczony świat złożony kwadratowych klocków. Tak w dużym skrócie można opisać tę produkcję. Jednak Minecraft to dużo więcej. Będziemy pozyskiwać surowce, wznosić wspaniałe budowle oraz walczyć z niebezpiecznymi stworami, które odwiedzą nas w nocy, jeżeli nie znajdziemy schronienia. Mamy, więc do czynienia z produkcją, która stawia również na survival.
  • Just Dance 2019 – idealna propozycja gry dla dziewczyn na Xbox 360. Po uruchomieniu produkcji, zamienimy nasz pokój w salę taneczną i będziemy poruszać się w rytm muzyki. Gra rejestruje nasze ruchy dzięki sensorowi Kinect, a te poprawnie wykonane przelicza na punkty. Do dyspozycji tancerek oddano ponad 400 świetnych piosenek.
  • LEGO Harry Potter lata 5-7  – idealne połączenie klocków Lego z przygodami Harrego Pottera. Znany z książek i filmów bohater przybrał postać klockowego ludzika i wraz z grupą przyjaciół rusza ku przygodzie. Będziemy mieli okazję rozwiązywać wiele zagadek logicznych i pokonywać wrogów za pomocą czarów.
  • ScreamRide – czas na odrobinę szaleństwa. W tej produkcji wcielisz się w rolę budowniczego torów dla kolejek górskich, które następnie będziesz mógł przetestować. Gra stawia na kreatywność i zaawansowane możliwości, które wykorzystasz podczas tworzenia wielu wspaniałych obiektów.
  • Raving Rabbids: Alive and Kicking  – dużym atutem konsoli Xbox 360 jest sensor Kinect, wykorzystywany również w grach dla dziewczyn. Jedną z nich jest świetna przygoda z szalonymi królikami w roli głównej. To zestaw wielu minigier, które spodobają się całej rodzinie. Nic nie stoi, więc na przeszkodzie, aby oddać się wspólnej rozgrywce, która wciągnie na długie godziny.

Gry dla dziewczyn – szeroki wybór

Wszystkie omówione gry zestawiliśmy w tabeli, dzięki której sprawdzisz cenę poszczególnych produkcji oraz ich wymagania wiekowe. Wszystkie najważniejsze szczegóły techniczne znajdziesz na stronach naszego sklepu.

To oczywiście nie wszystkie gry dla dziewczyn na konsoli Xbox 360. Jednak to właśnie wyżej wymienione tytuły cieszą się dużą popularnością i uzyskały wysokie oceny recenzentów. Warto zauważyć, że możemy liczyć na gry, które reprezentują różne gatunki, a także stawiają na zabawę wieloosobową. Kolejnym atutem omówionych produkcji jest atrakcyjna cena. Wiele gier na Xbox 360 możemy dostać w kwocie poniżej 100 zł. Zachęcamy na bieżąco śledzić ofertę sklepu Morele.net i skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji.

Polecane artykuły

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 01:41
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.