Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 mm x 2 mm (TG-MP8-120-20-20-1R)
BESTSELLER!
ID produktu: 747387
Termopad o dobrej przewodności cieplnej i grubości 2,0 mm - 120 x 20 mm.
Wyróżnione przez eksperta
  • Gęstość 3.3 g/cm3
  • Grubość 2 mm
  • Przewodność cieplna 8 W/mK
  • Temperatura pracy Od -100°C do 250°C
  • Wymiary 120 x 20 mm
Produkt
Kod producentaTG-MP8-120-20-20-1R
EAN4260711990182
Informacje podstawowe
Wymiary120 x 20 mm
Grubość2 mm
8 W/mK
Od -100°C do 250°C
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
8%
3
2%
2
0%
1
0%