Thermal Grizzly Minus Pad 8 100 x 100 mm x 1.5 mm (TG-MP8-100-100-15-1R)
ID produktu: 747398
Thermal Grizzly Minus Pad 8
Idealne przewodzenie ciepła
Wyróżnione przez eksperta
  • Gęstość 3.3 g/cm3
  • Grubość 1.5 mm
  • Przewodność cieplna 8 W/mK
  • Temperatura pracy Od -100°C do 250°C
  • Wymiary 100 x 100 mm
Produkt
Kod producentaTG-MP8-100-100-15-1R
EAN4260711990113
Informacje podstawowe
Wymiary100 x 100 mm
Grubość1.5 mm
8 W/mK
Od -100°C do 250°C
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
8%
3
2%
2
0%
1
0%