Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 mm x 0.5 mm (TG-MP8-120-20-05-1R)
BESTSELLER!
ID produktu: 747392
Odbierz rabat na ten produkt z kodem KOMUNIA26
Dodaj produkt do koszyka.
2
W polu “Kod rabatowy” wpisz lub wklej swój kod KOMUNIA26
Gotowe! Ceny zostały obniżone.
Użyj kodu:
KOMUNIA26
Prezenty na komunię
Thermal Grizzly Minus Pad 8
Idealne przewodzenie ciepła
Wyróżnione przez eksperta
  • Gęstość 3.3 g/cm3
  • Grubość 0.5 mm
  • Przewodność cieplna 8 W/mK
  • Temperatura pracy Od -100°C do 250°C
  • Wymiary 120 x 20 mm
Producent
Nazwa producenta Thermal Grizzly Holding GmbH
Adres Gewerbestraße 39, 16540 Hohen Neuendorf, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaTG-MP8-120-20-05-1R
EAN4260711990137
Informacje podstawowe
Wymiary120 x 20 mm
Grubość0.5 mm
8 W/mK
Od -100°C do 250°C
3.3 g/cm3
KolorRóżowy
Liczba termopadów1
SeriaMinus Pad 8
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
8%
3
2%
0%
1
0%