Thermal Grizzly Minus Pad 8 120x20 1mm 2szt. (TG-MP8-120-20-10-2R)
BESTSELLER!
ID produktu: 747389
Thermal Grizzly Minus Pad 8
Idealne przewodzenie ciepła
Wyróżnione przez eksperta
  • Gęstość 3.3 g/cm3
  • Grubość 1 mm
  • Przewodność cieplna 8 W/mK
  • Temperatura pracy Od -100°C do 250°C
  • Wymiary 120 x 20 mm
Producent
Nazwa producenta Thermal Grizzly Holding GmbH
Adres Gewerbestraße 39, 16540 Hohen Neuendorf, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaTG-MP8-120-20-10-2R
EAN4260711990168
Informacje podstawowe
Wymiary120 x 20 mm
Grubość1 mm
8 W/mK
Od -100°C do 250°C
3.3 g/cm3
KolorRóżowy
Liczba termopadów2
SeriaMinus Pad 8
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
8%
3
2%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Opinia pochodzi z modelu: Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 mm x 2 mm (TG-MP8-120-20-20-1R)
  • ZALETY:
  • + moja stopa jest chłodniejsza o 10 stopni
  • WADY:
  • - podczas zimy straciłem palec
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie (laptop): Lenovo Y50-70 (nie polecam, nie kupować)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Też jestem ciekawy
Tylko te :)
Do laptopów zazwyczaj są termopady 1 mm i 0,5 mm. Nie brać grubszych bo mogą zwiększyć dystans pomiędzy chłodzeniem a rdzeniem procesora. PS: Ta odpowiedz powyżej jest moja ale nie byłem zalogowany.
Opinia pochodzi z modelu: Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 mm x 1 mm (TG-MP8-120-20-10-1R)
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia pochodzi z modelu: Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 mm x 0.5 mm (TG-MP8-120-20-05-2R)
Idealne do karty graficznej jak i do konsoli (głownie na pamięci ram lub sekcje zasilania)
Wybierając termopady czy pastę patrzcie zawsze na przewodność, im wyższa tym lepsza.
  • ZALETY:
  • + Matryca IPS
  • + Odświeżanie
  • + 27 cali
  • + Cena
  • + G-sync
  • + HDR jak ktoś lubi się bawić w HDR
  • WADY:
  • - Zewnętrzny zasilacz
  • - Prawdopodobnie wadliwe matryce
Opinia pochodzi z modelu: Thermal Grizzly Minus Pad 8 120 x 20 mm x 3 mm (TG-MP8-120-20-30-1R)
Opinia pochodzi z modelu: Thermal Grizzly Minus Pad 8 100 x 100 mm x 1.5 mm (TG-MP8-100-100-15-1R)
Genialny produkt! Wymieniłem pady w PS4 i wreszcie jest cisza. Przy wymianie pasty warto również zainwestować w wymianę oryginalnych padów. Grubość 1,5 mm taka sama albo przynajmniej bardzo podobna do oryginalnych. Wymiana wszystkich kawałków to mniej niż 1/3 tej wersji 100x100 mm.