Thermal Grizzly Minus Pad 8 100 x 100 mm x 1 mm (TG-MP8-100-100-10-1R)
ID produktu: 747399
Thermal Grizzly Minus Pad 8.
  • Wymiary: 100 x 100 mm
  • Grubość: 1 mm
Wyróżnione przez eksperta
  • Gęstość 3.3 g/cm3
  • Grubość 1 mm
  • Przewodność cieplna 8 W/mK
  • Temperatura pracy Od -100°C do 250°C
  • Wymiary 100 x 100 mm
Producent
Nazwa producenta Thermal Grizzly Holding GmbH
Adres Gewerbestraße 39, 16540 Hohen Neuendorf, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaTG-MP8-100-100-10-1R
EAN4260711990106
Informacje podstawowe
Wymiary100 x 100 mm
Grubość1 mm
8 W/mK
Od -100°C do 250°C
3.3 g/cm3
KolorRóżowy
Liczba termopadów1
SeriaMinus Pad 8
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
91%
4
8%
3
2%
2
0%
1
0%