PlayStation (0)

PlayStation

(0)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy

Brak wyników :(

Napisz do nas na chacie! Pomożemy znaleźć to, czego szukasz.

PlayStation – dla kogo?

Konsola PlayStation to urządzenie, które powinno trafić w ręce każdego miłośnika gier wideo. To sprzęt, który zapewni pełny dostęp do najnowszych produkcji dla graczy, dlatego jest to świetny pomysł na nietuzinkowy upominek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, gdyż dobre gry dostarczają rozrywki użytkownikom w każdym wieku. PlayStation dla dzieci to popularny wybór na urodzinowy lub świąteczny upominek i trudno się temu dziwić, gdyż jest to konsola zapewniająca możliwość odtwarzania najnowszych gier i to w rozdzielczości 4K, a nic nie zapewnia tak znakomitej rozrywki, jak ulubione produkcje na dużym ekranie o wysokiej rozdzielczości. PlayStation 4 to sprzęt, który warto kupić nie tylko dla dziecka, gdyż jest to urządzenie, z którego może korzystać cała rodzina – nie brak gier na konsolę zespołowych lub pozwalających na konkurowanie ze sobą na torze wyścigowym lub w dynamicznej walce. PlayStation 4 Pro może być również świetnym wyborem dla dorosłego gracza, który dotychczas korzystał z innej konsoli lub grywał głównie na komputerze. W oczekiwaniu na Playstation 5, warto sięgnąć po bieżące modele konsoli i cieszyć się grami w rozdzielczości 4K.

PlayStation – różne modele do wyboru

Tego, co to jest PlayStation, nie trzeba raczej szczegółowo wyjaśniać. To jedna z najpopularniejszych konsoli do gier wideo, która umożliwia grywanie w topowe produkcje gamingowe. W zależności od wybranego modelu, możemy mieć do czynienia z urządzeniem o mniejszej lub większej pojemności dysku, a poszczególne modele konsoli mogą różnic się także wyposażeniem. Asortyment PlayStation jest zróżnicowany pod względem cen i zawartości zestawów, gdyż niektóre modele konsoli są sprzedawane wraz z wybranymi grami, a także z określonymi kontrolerami. Warto od razu rozwiać ewentualne wątpliwości, co do tego, czy PlayStation 4 ma wifi i czy PlayStation odtwarza CD. Oczywiście konsola ta jest wyposażona w Wi-Fi, a jeśli chodzi o funkcję multimedialnego odtwarzacza, to konsola także pełni tę rolę, a dzięki temu można odtwarzać zdjęcia, filmy i muzykę. W tym dziale można znaleźć pełny wybór bieżących modeli PlayStation.

Którą konsolę PlayStation wybrać?

Jeszcze do niedawna można było zastanawiać się pomiędzy konsolą PlayStation 4 a poprzednimi edycjami. Dziś wiele osób rozważa raczej wybór: PlayStation a XboX lub zastanawia się nad tym, jaki PlayStation 4 wybrać. Decyzja wcale nie jest tak oczywista i banalnie prosta, gdyż wybór zależy od dostępnych środków na zakupy, a także od preferencji kupującego. Osoby kierujące się sentymentami i przepadające za klasycznymi grami chętnie wybierają konsolę PlayStation Classic, która jest kompaktowa i poręczna oraz wyposażona w kultowe gry sprzed lat. Większość użytkowników traktuje ją jednak jako gadżet i dodatek, gdyż do gry w najnowsze produkcje potrzebna jest konsola PlayStation 4 w jednej z dostępnych wersji, a są to: PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 Slim. Przy wyborze konsoli tego typu warto zwrócić uwagę na rodzaj konsoli (Pro, Slim), a także na pojemność dysku twardego, który może wynosić zaledwie 500 GB, a może wynosić 1 TB. Warto zwrócić uwagę także na to, jakie akcesoria znajdują się w zestawie – najczęściej jest to zaledwie 1 kontroler. Gdy chcemy grywać w większym gronie lub posiadać dodatkowe kontrolery, powinny nas zainteresować dodatki PlayStation, a wśród nich szczególnie dodatkowe pady, kierownice, a także doładowania do PlayStation network.