Gembird Akumulator 12V/7Ah (BAT-12V7AH)
ID produktu: 3399082
Pojemność 7Ah
Akumulator o pojemności 7Ah zapewni godzinne zasilanie dla urządzenia o amperażu 7A. Zasilacz awaryjny wyposażony w akumulator o podanej pojemności pozwoli na podtrzymanie urządzeń o niskim poborze prądu. Da nam to czas na bezpieczne wyłączenie sprzętu, zapis postępów pracy bądź wykonanie kopii zapasowych plików.
Napięcie 12V
Akumulatory o napięciu znamionowym 12V to najczęściej stosowane modele akumulatorów. Zbudowane są z sześciu ogniw 2V. Akumulatory 12V, mimo, że kojarzą się głównie z zasilaniem samochodowym, doskonale sprawdzą się w systemach awaryjnego zasilania oraz wszelakich instalacjach domowych i komercyjnych.
Ogniwo żelowe
Akumulatory żelowe mogą pracować w dowolnej pozycji bez obawy o wyciek żrącego elektrolitu.
Zastosowania:
- Świato zapasowe, asekuracyjne
- Alarmy systemowe
- Narządzia i zabawki
- Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne
- Systemy UPS
- Urządzenia medyczne
Pozostałe parametry
- Żywotność: 5 lat
- Opór wewnętrzny: 0.03 Ohm
- Samo-rozładowanie: ok. 3% pojemności na miesiąc
- Napięcie ładowanie (cycle use): 14.40 - 15.00V (Max. 2.16A)
- Napięcie ładowania (stand-by use): 13.5 - 13.8V
Wyróżnione przez eksperta
  • Napięcie baterii 12 V
  • Pojemność baterii 7 Ah
MarkaGembird
Kod producentaBAT-12V7AH
EAN8716309020695
Informacje podstawowe
RodzajAkumulator
Pojemność baterii
Fizyczne
Szerokość [cm]Brak danych
Głębokość [cm]Brak danych
Wysokość [cm]Brak danych
Waga [kg]Brak danych
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
86% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
29%
3
10%
2
5%
1
0%