Gembird Akumulator 12V/17Ah (BAT-12V17AH/4)
ID produktu: 517607
Napięcie 12V
Akumulatory o napięciu znamionowym 12V to najczęściej stosowane modele akumulatorów. Zbudowane są z sześciu ogniw 2V. Akumulatory 12V, mimo, że kojarzą się głównie z zasilaniem samochodowym, doskonale sprawdzą się w systemach awaryjnego zasilania oraz wszelakich instalacjach domowych i komercyjnych.
Ogniwo żelowe
Akumulatory żelowe mogą pracować w dowolnej pozycji bez obawy o wyciek żrącego elektrolitu.
12V/17AH
Wyróżnione przez eksperta
  • Napięcie baterii 12 V
  • Pojemność baterii 17 Ah
MarkaGembird
Kod producentaBAT12V17AH/4
EAN8716309028011
Informacje podstawowe
RodzajAkumulator
Pojemność baterii17 Ah
Fizyczne
Szerokość [cm]7.7
Głębokość [cm]18.1
Wysokość [cm]16.7
Waga [kg]5.15
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
86% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
29%
3
10%
2
5%
1
0%