Gembird Akumulator 12V/9Ah (BAT-12V9AH)
ID produktu: 3399084
Pojemność 9Ah
Akumulator o pojemności 9Ah zapewni godzinne zasilanie dla urządzenia o amperażu 9A. Zasilacz awaryjny wyposażony w akumulator o podanej pojemności pozwoli na podtrzymanie urządzeń o niskim poborze prądu. Da nam to czas na bezpieczne wyłączenie sprzętu, zapis postępów pracy bądź wykonanie kopii zapasowych plików.
Napięcie 12V
Akumulatory o napięciu znamionowym 12V to najczęściej stosowane modele akumulatorów. Zbudowane są z sześciu ogniw 2V. Akumulatory 12V, mimo, że kojarzą się głównie z zasilaniem samochodowym, doskonale sprawdzą się w systemach awaryjnego zasilania oraz wszelakich instalacjach domowych i komercyjnych.
Ogniwo żelowe
Akumulatory żelowe mogą pracować w dowolnej pozycji bez obawy o wyciek żrącego elektrolitu.
Akumulator żelowy uniwersalny 12V 9Ah (BAT-12V9AH)
Dane techniczne:
  • Napięcie: 12V
  • Wymiary: 151 x 65 x 94mm
  • Pojemność: 9Ah
  • Waga: 2,7kg
Wyróżnione przez eksperta
  • Napięcie baterii 12 V
  • Pojemność baterii 9 Ah
MarkaGembird
Kod producentaBAT-12V9AH
EAN8716309071840
Informacje podstawowe
RodzajAkumulator
Pojemność baterii
Fizyczne
Szerokość [cm]6.5
Głębokość [cm]15.1
Wysokość [cm]9.4
Waga [kg]2.7
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
86% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
29%
3
10%
2
5%
1
0%