Gembird Akumulator 12V/12Ah (BAT-12V12AH)
ID produktu: 517606
Pojemność 12Ah
Akumulator o pojemności 12Ah zapewni godzinne zasilanie dla urządzenia o amperażu 12A. Zasilacz awaryjny wyposażony w akumulator o podanej pojemności pozwoli na podtrzymanie urządzeń o niskim poborze prądu. Da nam to czas na bezpieczne wyłączenie sprzętu, zapis postępów pracy bądź wykonanie kopii zapasowych plików.
Napięcie 12V
Akumulatory o napięciu znamionowym 12V to najczęściej stosowane modele akumulatorów. Zbudowane są z sześciu ogniw 2V. Akumulatory 12V, mimo, że kojarzą się głównie z zasilaniem samochodowym, doskonale sprawdzą się w systemach awaryjnego zasilania oraz wszelakich instalacjach domowych i komercyjnych.
Ogniwo żelowe
Akumulatory żelowe mogą pracować w dowolnej pozycji bez obawy o wyciek żrącego elektrolitu.
12V12AH/20HR
Zastosowanie
- Oświetlenie awaryjne
- Antywłamaniowe systemy alarmowe
- Zabawki elektroniczne i elektronarzędzia
- Sprzęt telefoniczny i telekomunikacyjny
- Zasilacze UPS
- Urządzenia medyczne
Cechy ogólne
- Szczelne, bezobsługowe działanie
- Brak ograniczeń dla transportu lotniczego - spełnia normy IATA / ICAO przepis A67
- Spełnia normę UL-recognized components
- Zabezpieczenie przeciwwybuchowe
- Doskonałe parametry rozładowywania
- Niski wskaźnik samorozładowania
- Długa żywotność przy stałym lub cyklicznym użytkowaniu
Wyróżnione przez eksperta
  • Napięcie baterii 12 V
  • Pojemność baterii 12 Ah
  • Rodzaj Akumulator
  • Technologia baterii Żelowa
Producent
Nazwa producenta Gembird Europe B.V.
Adres Wittevrouwen 56, 1358 CD Almere, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaGembird
Kod producentaBAT12V12AH
EAN2000000333571
Informacje podstawowe
RodzajAkumulator
Pojemność baterii
Napięcie baterii
Technologia baterii
Fizyczne
Szerokość [cm]9.8
Głębokość [cm]15.1
Wysokość [cm]9.8
Waga [kg]3.5
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
86% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
29%
3
10%
2
5%
1
0%