Gembird Akumulator 12V/7Ah (BAT-12V7.5AH)
ID produktu: 517610
Napięcie 12V
Akumulatory o napięciu znamionowym 12V to najczęściej stosowane modele akumulatorów. Zbudowane są z sześciu ogniw 2V. Akumulatory 12V, mimo, że kojarzą się głównie z zasilaniem samochodowym, doskonale sprawdzą się w systemach awaryjnego zasilania oraz wszelakich instalacjach domowych i komercyjnych.
Ogniwo żelowe
Akumulatory żelowe mogą pracować w dowolnej pozycji bez obawy o wyciek żrącego elektrolitu.
12V/7.5AH
Zastosowanie
- Oświetlenie awaryjne
- Antywłamaniowe systemy alarmowe
- Zabawki elektroniczne i elektronarzędzia
- Sprzęt telefoniczny i telekomunikacyjny
- Zasilacze UPS
- Urządzenia medyczne
Cechy ogólne
- Szczelne, bezobsługowe działanie
- Brak ograniczeń dla transportu lotniczego - spełnia normy IATA / ICAO przepis A67
- Spełnia normę UL-recognized components
- Zabezpieczenie przeciwwybuchowe
- Doskonałe parametry rozładowywania
- Niski wskaźnik samorozładowania
- Długa żywotność przy stałym lub cyklicznym użytkowaniu
Wyróżnione przez eksperta
  • Napięcie baterii 12 V
  • Pojemność baterii 7.5 Ah
MarkaGembird
Kod producentaBAT12V7.5AH
EAN8716309020701
Informacje podstawowe
RodzajAkumulator
Pojemność baterii7.5 Ah
Fizyczne
Szerokość [cm]Brak danych
Głębokość [cm]Brak danych
Wysokość [cm]Brak danych
Waga [kg]Brak danych
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
86% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
29%
3
10%
2
5%
1
0%