Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

The Sinking City – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje

W poradniku znajdziesz szczegóły o nowej grze osadzonej w tajemniczym świecie powieści grozy H.P. Lovecrafta.

The Sinking City – informacje ogólne

W grze mamy do czynienia z mieszanką gatunkową. Oprócz produkcji przygodowej nie brakuje tu elementów horroru oraz mechanik rodem z RPG. 

  • Producent: Frogwares
  • Wydawca: Bigben Interactive
  • Wydawca w Polsce: CDP
  • Data premiery: Listopad 2019
  • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryby gry: singleplayer 
  • Ograniczenia wiekowe: od 18 lat

Gra pojawi się na rynku już w listopadzie 2019 roku. Jej produkcją zajęła się firma Frogwares. Wydawcą jest Bigben Interactive, a polskim dystrybutorem CDP.  Możemy, więc liczyć na polską wersję językową. The Sinking City pojawi się na PC oraz wszystkich przodujących konsolach: PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Gra nastawiona jest jedynie na rozgrywkę dla pojedynczego gracza i przeznaczona została jedynie dla dorosłych. 

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

Mamy do czynienia z produkcją multiplatformową. Oprócz wersji pecetowej możemy wybrać grę na Xbox One, PS4, czy Nintendo Switch. Taki zabieg znacznie poszerzy grupę odbiorców. Rozgrywka konsolowa oferuje bardzo komfortową zabawę z kontrolerem w dłoni. Posiadacze Nintendo Switch mogą wybrać zabawę przenośną. 

The Sinking City – fabuła, mechanika, detale

W grze wcielamy się w rolę prywatnego detektywa, którego zadaniem jest zbadanie tajemniczej sprawy miasta Oakmont, które zostało zalane pochłonięte przez ogromną powódź, wywołaną zjawiskami paranormalnymi. Częściowo zalane miasto otwiera przed nami ciekawą przygodę w otwartym świecie. Akcja została osadzona w latach dwudziestych, co stanowi o bardzo ciekawie wykreowanych lokacjach, postaciach i przedmiotach. Cała otoczka fabularna sprawia, że gra jest niezwykle wciągająca i powoduje ciągłą chęć poznawania kolejnych zadań. 

Atmosfera świata rodem z książek Lovecrafta bywa niezwykle interesująca. Na każdym kroku czekają nas fantastyczne przeżycia, które popychają fabułę do przodu. Miasto będziemy przemierzać pieszo lub korzystać z łodzi, czy skafandra do nurkowania. Do walki z koszmarnymi postaciami będziemy wykorzystywać uzbrojenie, które oczywiście pochodzi z czasów umiejscowienia fabuły gry. Nie zabraknie również pułapek, które zastawimy na naszych wrogów. Możliwości będzie, więc bardzo wiele. Warto zwrócić uwagę na aspekty RPG przedstawione w rozgrywce. Nasza postać będzie na bieżąco rozwijana, dzięki odblokowywaniu nowych umiejętności. 

Dużym atutem omawianej produkcji jest mroczna grafika, która podkreśla tajemniczą fabułę. Wszystkie aspekty wizualne zostały tu wykończone z dużą dozą estetyki. Na uwagę zasługuje przywiązanie do drobnych detali i efektów pogodowych. Atmosferę gry buduje również muzyka i wszystkie odgłosy, jakie usłyszymy podczas naszej detektywistycznej przygody. 

The Sinking City – wymagania sprzętowe

Warto sprawdzić, jaka konfiguracja komputera sprawi, że będziemy mogli bez przeszkód uruchomić grę The Sinking City. Zarówno minimalne, jak i rekomendowane wymagania produkcji przedstawiliśmy w poniższej tabeli. Warto się z nią zapoznać, aby dostosować nasz komputer do zabawy. 

Wymagania sprzętowe gry mogą okazać się nieco zbyt wysokie dla posiadaczy starszych sprzętów. Nawet uruchomienie produkcji wymaga zasobu 8 GB pamięci RAM. Na pokładzie naszego komputera powinniśmy również posiadać szybki procesor oraz jedną z lepszych kart graficznych. System operacyjny, który umożliwi zabawę do 64-bitowy Windows 10. 

Uwaga!

Minimalna konfiguracja sprzętowa może spowodować konieczność obniżenia jakości detali, aby zachować płynność animacji. Taka rozgrywka nie pozwoli nam dostrzec najwyższej jakości graficznej w omawianej produkcji. Warto wtedy rozważyć zakup The SInking City w wersji na jedną z popularnych konsol. Wśród nich najwyższą jakość oferują PlayStation 4 PRO oraz Xbox One X

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:16
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.