Udostępnij
Skomentuj

The Elder Scrolls Online Elsweyr – wymagania sprzętowe i rozgrywka

Dziś zapoznamy się z kolejnym rozszerzeniem do gry z serii The Elder Scrolls. Jak wygląda fabuła i wymagania sprzętowe?

The Elder Scrolls Online Elsweyr – informacje ogólne

Gra stanowi rozszerzenie do wcześniejszej części serii. Oznacza to wiele aktualizacji i nowości, względem poprzednika. Mamy do czynienia z sieciową grą RPG, która stawia na rozwój bohatera. Oto najważniejsze informacje o tej produkcji:

  • Producent: ZeniMax Online Studios
  • Wydawca: Bethesda Softworks
  • Wydawca w Polsce: Cenega S.A.
  • Data premiery: 4 czerwca 2019
  • Platforma: PC, PS4, Xbox One
  • Tryby gry: Multiplayer (MMORPG)
  • Ograniczenia wiekowe: Gra dla osób powyżej osiemnastego roku życia

Premiera gry The Elder Scrolls Online Elsweyr odbyła się 4 czerwca 2019 roku. Za produkcję odpowiada ZeniMax Online Studios, a wydawcą jest bardzo popularna Bethesda Softworks. Polskim wydaniem zajęła się firma Cenega S.A. Gra przeznaczona jest dla graczy od osiemnastego roku życia i oferuje wyłącznie rozgrywkę wieloosobową.

Produkcja pojawiła się na PlayStation, Xbox i oczywiście PC. Cena gry The Elder Scrolls Online Elsweyr wynosi 199 zł na wszystkich platformach.

Polecane karty graficzne

Warto wiedzieć!

W przypadku omawianej produkcji mamy do czynienia wyłącznie z rozgrywką wieloosobową. Gracze konsolowi będą musieli zakupić specjalny abonament, który uprawnia ich do zabawy w trybie online. Dla PS4 będzie to PlayStation Plus, natomiast w przypadku Xbox One – Xbox Live Gold. Dodatkiem do tych usług są gry, które każdego miesiąca obaj producenci umieszczają w ofercie wyżej wymienionych usług.  

The Elder Scrolls Online Elsweyr – fabuła, mechanika, detale

Największym urozmaiceniem, względem poprzedniej części gry jest ogromna pustynna kraina – tytułowe Elsweyr. Kolejnym atrakcyjnym dodatkiem jest możliwość wyboru nowej postaci, jaką jest Nekromanta.

Do świata Elder Scrolls powracają potężne smoki, a gracz wraz z towarzyszami zabawy będzie musiał stawić im czoła. Jak w każdej grze tego typu, za wykonanie misji oraz pokonywanie wrogów będziemy mogli zdobyć bardzo cenne nagrody. Nasz bohater ciągle będzie poprawiał swoje umiejętności, zbierał złoto, a z czasem stanie się potężnym pogromcą potworów. Ogromne znaczenie ma nasz ekwipunek. Zdobywanie przeróżnych przedmiotów, pomocnych w pokonywaniu wrogów to nieodłączny element gier RPG. The Elder Scrolls Online Elsweyr pojawiła się również w edycji kolekcjonerskiej. W tym przypadku mamy jedynie do czynienia z bonusami w grze.

Warstwa graficzna produkcji prezentuje się bardzo atrakcyjnie. To jedna z niewielu MMORPG, która może pochwalić się tak dużym i szczegółowym światem. Postacie zostały wykreowane z bardzo wysoką dozą estetyki. Na uwagę również zasługuje ścieżka dźwiękowa omawianej produkcji. Muzyka świetnie buduje klimat i podkreśla charakter przedstawionego świata.  

The Elder Scrolls Online Elsweyr – wymagania sprzętowe

Czas przyjrzeć się wymaganiom sprzętowym, jakie ta produkcja stawia naszym komputerom. Sprawdź, czy Twój pecet poradzi sobie z nową grą ze świata The Elder Scrolls. Wszystkie najważniejsze informacje przedstawiliśmy w poniższej tabeli.

Minimalne wymagania sprzętowe gry The Elder Scrolls Online Elsweyr nie są wysokie. Już procesor Intel Core i3 wspierany przez zasób 3 GB pamięci RAM, pozwoli nam na uruchomienie produkcji. Oczywiście będziemy musieli liczyć się z tym, że wysokie detale graficzne spowodują utratę płynności animacji.

Rekomendowane wymagania sprzętowe są dostosowane do dzisiejszych komputerów gamingowych. Popularna karta graficzna GeForce GTX 750 świetnie poradzi sobie z produkcją i zapewni wysokie detale graficzne. Warto również pamiętać o niezłym procesorze oraz zasobie 8 GB pamięci RAM.

Uwaga!

W przypadku, gdy nasze domowe komputery nie będą w stanie uruchomić gry, nadal nie wszystko stracone. Warto wtedy zainteresować się jedną z konsolowych wersji tej produkcji. The Elder Scrolls Online Elsweyr to gra, która pojawiła się również na PS4 oraz Xbox One. Rozgrywka konsolowa zapewni wygodne sterowanie za pomocą pada oraz dużą bazę towarzyszy rozgrywki.

bulb-learn-more-section-icon

Znajdziesz w Morele

Gry PC - Pady - NVIDIA GeForce - AMD Radeon - Fotele gamingowe

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:07
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.