Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Ranking uchwytów do monitora. TOP 10 najpopularniejszych modeli

Przedstawiamy najchętniej wybierane uchwyty do monitorów. Na które z nich warto postawić?

Gdy chcecie zyskać dodatkowe wolne miejsce na biurku lub macie problem z montażem dwóch lub więcej monitorów, niezwykle pomocne okażą się specjalne uchwyty, które zostały przygotowane w taki sposób, aby możliwy stał się stabilny montaż urządzeń różnego typu.

Jak to często w przypadku tego typu produktów bywa, na rynku znajdziemy wiele ich modeli, zróżnicowanych pod praktycznie każdym względem – budowy, rozkładu poszczególnych elementów, wymiarów czy też najważniejszych parametrów technicznych. Mając to na uwadze, warto celować przede wszystkim w uchwyty cieszące się sporym uznaniem na rynku. Dają one bowiem gwarancję jakości.

Ranking uchwytów do monitora

Żeby pomóc Wam w znalezieniu topowych produktów, przygotowaliśmy specjalne zestawienie, które obejmuje uchwyty najchętniej wybierane przez klientów sklepu Morele.net. Tego typu dane sprzedażowe pozwalają bardzo szybko sprawdzić, co jest obecnie na topie, co oczywiście w wielu sytuacjach może okazać się niezwykle pomocne. Zwłaszcza gdy do końca nie wiemy, na jaki model warto się zdecydować.

Wysokie pozycje w rankingach uzyskiwane nie bez przyczyny. To, że konkretny uchwyt jest popularny, może mieć wiele powodów. Wspomnieć należy między innymi o atrakcyjnym stosunku jakości do ceny, ale również wysokiej jakości wykonania czy też wytrzymałości mechanicznej, która sprawia, że mamy do czynienia z produktem, który okażę się wystarczający przez kilka najbliższych lat.

Warto w tym miejscu nadmienić, że publikowane przez nas zestawienia są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu zawsze macie możliwość skorzystania ze świeżych danych. Dzięki temu w każdy momencie możecie znaleźć najlepszy obecnie uchwyt. Jeśli chcecie upewnić się, jak konkretny produkt sprawuje się w praktyce, warto zwrócić uwagę także na wszelkie opinie i oceny pozostałych użytkowników, którzy mieli już okazję wypróbować dany uchwyt.

W zestawieniach i ofercie produktowej, znajdziecie między innymi uchwyt do monitora Newstar, ale również modele wykonane przez takie firmy jak monitory ErgoTron czy też ART. Sporą popularnością cieszą się również uchwyty do monitorów B-Tech.

Na co zwrócić uwagę wybierając uchwyt do monitora?

Choć wydawać by się mogło, że omawiane produkty nie są specjalnie skomplikowane, na rynku możemy znaleźć wiele ich rodzajów i modeli. Oferta sklepu Morele.net składa się z kilkuset takich uchwyt, co doskonale pokazuje, jak ważny jest odpowiedni dobór konkretnych rozwiązań.

Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na to, ile monitorów może zostać zamontowanych na jednym uchwycie. W katalogach produktowych pełno jest modeli pojedynczych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić uchwyty na dwa monitory, trzy, cztery czy też sześć. Co równie ważne, zakupić możemy model montowany na biurku lub uchwyt ścienny.

Na tym jednak nie kończy się rozróżnienie oferowanych produktów. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto zwrócić uwagę jeszcze na nośność uchwytu, a więc to, jaki ciężar będzie w stanie wytrzymać, jego wymiary, sposób wykonania oraz funkcje regulacyjne. Uchwyty oferowane przez producentów często występują w modelach pozwalających na zmianę ich wysokości, a także pozycji.

Jak widać, istotnych kwestii do sprawdzenia jest całkiem sporo, dlatego w sytuacji, gdy nie możecie lub nie chcecie dokonywać szczegółowych analiz dostępnych produktów, warto skorzystać z pomocy w postaci naszych rankingów. Znajdują się w nich bowiem wyłącznie modele warte polecenia.

Jak zamontować uchwyt do monitora?

Jest to oczywiście zależne od wybranego przez nas modelu. Najprościej wygląda montaż uchwytu biurkowego. Wyposażone są one bowiem w specjalne zestawy montażowe, składające się najczęściej z zacisku i specjalnej śruby lub śrub. Dzięki temu, możliwe jest stabilne przytwierdzenie całości do biurka, bez jego uszkadzania. Wystarczy wtedy tylko ustawić uchwyt w odpowiednim miejscu i przykręcić śrubę.

W przypadku uchwytu ściennego, konieczne okaże się wiercenie. Montaż jest więc bardziej czasochłonny, jednak zapewnia stabilne umocowanie, co jest istotne zwłaszcza w przypadku dużych monitorów. Warto nadmienić, że na rynku dostępne są także uchwyty w postaci podstawy stołowej. Są to nic innego, jak podstawki, do których można przytwierdzić monitor. Niezależnie od tego, na jaki model chcemy się zdecydować, zawsze warto celować w produkty cenione przez sporą grupę klientów.

Udostępnij
3,3
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 05:39
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.