Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Party Hard 2 – wymagania sprzętowe

Ukraińskie studio PinoklGames przygotowało drugą część ciepło przyjętej gry taktycznej z 2015 roku.

Party Hard 2 stanowi kontynuację produkcji nastawionej na elementy skradankowe i taktyczne. Wyróżnia się ona bardzo brutalnym charakterem, dlatego jest dostępna wyłącznie dla graczy pełnoletnich.

Party Hard 2 – informacje ogólne o grze

Sukces części pierwszej sprawił, że szybko doczekała się ona konwersji na konsole PS4 i Xbox One, a także na urządzenia mobilne, oparte na systemach Android oraz iOS. Dwójka ma rozwijać pomysły z Party Hard, a także zaproponować kilka nowości.

 • Producent – PinoklGames
 • Wydawca – tinyBuild Games
 • Data premiery – 25 października 2018 roku
 • Tryb gry – single player i multiplayer

Party Hard 2 – fabuła, mechanika, detale

Historia opowiedziana w grze odbywa się 10 lat po wydarzeniach znanych z części pierwszej. Tym razem pokierujemy losami pracownika korporacji, który wpada w szał, gdy okazuje się, że nie otrzyma on świątecznej premii. W ramach zemsty, postanawia na firmowej imprezie wyeliminować swoich pracodawców oraz kolegów z pracy.

Jak można się domyślić, rozgrywka będzie polegała na realizacji tego krwawego planu. Nie będzie to jednak odbywało się w sposób otwarty, poprzez strzelanie do wszystkiego, co się rusza. W trakcie eliminowania kolejnych osób, musimy uważać, by nie zauważyła nas reszta żyjących pracowników. To samo tyczy się policjantów, którzy zostaną wezwani na miejsce przestępstwa. Jeśli do tego dojdzie, gra się skończy.

Pod tym względem gra prezentuje się w sposób bardzo podobny do części pierwszej. Stawia ona przede wszystkim na taktykę i elementy skradankowe. Nasze działania muszą być więc tak realizowane, aby kolejni członkowie imprezy byli eliminowani po cichu. W tym celu możemy wykorzystać nie tylko broń, ale również rozmaite pułapki i wiele elementów dodatkowych, które okażą się pomocne podczas realizowania zadania.

Porównując Party Hard 2 z częścią pierwszą, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na oprawę graficzną. Ta bowiem została przeniesiona z widoku 2D do pełnego 3D. Dzięki temu całość zyskała zupełnie nowego, lepszego wyglądu, co ma również wpływ na prowadzenie rozgrywki. Co jednak ważne, gra nadal wyróżnia się pikselowym stylem, który nawiązuje do gier z lat 90. ubiegłego wieku. Warto podkreślić, że w grze zaimplementowany został zaawansowany system fizyczny. Całość prezentuje się więc bardzo przyzwoicie, także pod względem ścieżki dźwiękowej.

https://images.morele.net/news/2021/12/12462/12462_2188744376253072_38252178fe_b.jpg

Party Hard 2 – wymagania sprzętowe

Styl, w jakim stworzona została oprawa graficzna sprawia, że gra nie wyróżnia się bardzo wygórowanymi wymaganiami sprzętowymi. Oczywiście nie znaczy to, że może zostać uruchomiona na każdym sprzęcie. Konieczne będzie użycie co najmniej przyzwoitego procesora oraz szybkiej pamięci RAM.

Party Hard 2 – minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i3
 • Karta graficzna: 1 GB, Nvidia GeForce GT 920M lub lepsza
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Dostępne miejsce na dysku: 6 GB
 • System operacyjny: Windows XP/7/8/10

Party Hard 2 – rekomendowane wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 560 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Dostępne miejsce na dysku: 6 GB
 • System operacyjny: Windows XP/7/8/10

Party Hard 2 – jaki komputer do gry?

Jak widać, powyższe wartości nie są specjalnie wysokie. Jeżeli zależy nam na maksymalnych detalach graficznych i nie chcemy zmagać się ze spowolnieniami animacji, warto postawić na czterordzeniowy procesor o taktowaniu powyżej 3000 MHz, jednak z obsługą gry poradzą sobie również modele dwurdzeniowe. W przypadku niskich detali, wystarczające będą także nowe zintegrowane karty graficzne, w przypadku większej szczegółowości trzeba naturalnie zakupić jednostkę dedykowaną.

Party Hard 2 – jaki laptop do gry?

Możemy mówić o zasadach podobnych do tych związanych z komputerami stacjonarnymi. Najważniejszy okaże się procesor, do którego warto dołożyć pamięć RAM typu DDR4 oraz przyzwoitą kartę graficzną. Za całość nie powinniśmy zapłacić więcej niż 2500 złotych.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:30
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.