Udostępnij
Skomentuj

Jaki smartfon Apple do 1500 zł? Który model najlepiej wybrać?

Marka Apple od wielu lat zaskakuje świetnymi możliwościami swoich smartfonów. Nasz poradnik ułatwi Ci wybór.

Jaki smartfon Apple do 1500 zł?

Smartfony Apple w tym budżecie cenowym to urządzenia, które nieco odbiegają technikaliami od najnowszych modeli. Może nie zastąpią profesjonalnego aparatu fotograficznego, lecz można tu liczyć na funkcjonalność wysokich lotów oraz bogaty pakiet dodatkowych opcji. W cenie do 1500 zł możemy zaproponować dwa modele smartfonów. Każdy z nich stanowi ciekawą propozycję.

Parametry smarfonów Apple do 1500 zł

Najważniejsze parametry smartfonów umieściliśmy w poniższej tabeli. Warto zwrócić uwagę na poszczególne różnice pomiędzy różnymi urządzeniami tej samej marki.

Smartfony wyposażono w procesory Apple A9 oraz Apple A10. Różnica zależy od wyboru poszczególnego modelu, jednak każdy z nich działa bardzo szybko i sprawnie. Na pokładzie urządzeń zainstalowano również 2 GB pamięci RAM. Uruchomimy zatem większość gier oraz aplikacji, nie martwiąc się o spadki płynności animacji. Możemy również otwierać wiele aplikacji na raz i nadal działanie smartfona będzie optymalne. Pamięć wewnętrzna telefonów to 32 GB. Śmiało możemy zgromadzić dosyć dużą bibliotekę filmów, zdjęć czy muzyki. Niestety, aby zgromadzić jeszcze więcej, należy kupić inną wersję iPhone’a, gdyż nie obsługują kart pamięci.

Polecane smartfony Apple do 1500 złotych

Bateria urządzenia posiada zasób 1715 mAh lub 1960 mAh. Parametry te nie zachwycają, jednak telefon jest bardzo dobrze zoptmalizowany. Możemy, więc liczyć na długi czas pracy przy umiarkowanym użytkowaniu. Długotrwałe korzystanie z gier może stosunkowo szybko spowodować rozładowanie.

Aparaty fotograficzne stoją na bardzo dobrym poziomie, biorąc pod uwagę omawiany zakres cenowy. Zdjęcia są ładne i potrafią pokazać wiele detali. Ekran urządzeń posiada przekątną 4,7 cala. Smartfon nie jest zatem przesadnie duży, a jednocześnie ergonomiczny i łatwy w obsłudze. Rozdzielczość 750 x 1334 to naprawdę świetny wynik w tym budżecie. Naszego smartfona odblokujemy za pomocą odcisku palca lub wprowadzenia kodu. iPhony są również bardzo dobrze zabezpieczone przed kradzieżą, czy zagubieniem. Dzięki specjalnej usłudze, mamy możliwość lokalizacji ich za pomocą witryny internetowej. Za optymalne działanie urządzeń odpowiedzialny jest system operacyjny iOS. W smartfonach, które przedstawimy, nadal można zaktualizować go do najnowszej wersji.

Polecane modele smartfonów Apple do 1500 zł

Jaki smartfon w tym budżecie cenowym możemy zaproponować? Są to dwa modele marki Apple. Jeden z nich to Apple Iphone 6S 32 GB, a drugi – Apple iPhone 7 32GB w wersji REFURBISHED (odnowionej). Chociaż smartfony na pierwszy rzut oka są do siebie zbliżone, różnią się niektórymi parametrami. Cena urządzeń jest zbliżona, więc o zakupie zadecydują preferencje użytkownika.

Oto najważniejsze cechy wymienionych smartfonów:

Apple Iphone 6S 32 GB

  • szybki procesor Apple A9 wspierany przez 2 GB pamięci RAM
  • 32 GB pamięci wewnętrznej
  • bateria Li-Ion o pojemności 1715 mAh
  • atrakcyjny 4,7 - calowy ekran o rozdzielczości 750 x 1334
  • przedni aparat wyposażony w matrycę 5 Mpx, a główny – 12 Mpx

Apple iPhone 7 32GB REFURBISHED

  • szybki procesor Apple A10 wspierany przez 2 GB pamięci RAM
  • 32 GB pamięci wewnętrznej
  • bateria Li-Ion o pojemności 1960 mAh
  • atrakcyjny 4,7 - calowy ekran o rozdzielczości 750 x 1334
  • przedni aparat wyposażony w matrycę 7 Mpx, a główny – 12 Mpx

Warto zwrócić uwagę, czym różnią się oba telefony i wybrać jeden z nich. Chociaż są to iPphony z niższej półce cenowej, nadal potrafią pozytywnie zaskoczyć zarówno parametrami, jak i bardzo ładnym designem. Warto również podkreślić, że ciągle są wspierane aktualizacjami systemu iOS. Dzięki temu uzyskamy dostęp do wielu wyjątkowych funkcji.

bulb-learn-more-section-icon

Znajdziesz w Morele

iPhone 14 - iPhone 13 - iPhone 12 - iPhone 11 - iPhone XR

Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.