Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla niej do 100 zł?

Analizujemy rynek i podpowiadamy, jaki prezent świąteczny można kupić kobiecie za 100 złotych.

Określenie budżetu w przypadku wyboru prezentu jest niezwykle ważne. Pozwala bowiem zdecydowanie zawęzić pulę produktów, które możemy wziąć pod uwagę. Przedział cenowy do 100 złotych jest jednak na tyle szeroki, że nie powinniśmy narzekać na brak wielu możliwości wyboru.

Oczywiście nie załatwia to wcale kwestii decyzji. Jeżeli bowiem nie chcemy, by nasz podarunek wylądował gdzieś w szafie lub, co gorsza, w koszu, powinniśmy dokładnie zastanowić się, na co się decydujemy. W niniejszym poradniku przedstawiamy ciekawe propozycje prezentów, które możecie sprawić żonie, dziewczynie, siostrze, córce, matce i babci.

Prezent na święta dla niej do 100 zł – jak wybrać?

Zanim jednak przejdziemy do konkretnych produktów, warto zastanowić się, w jaki sposób w ogóle dokonywać wyboru. Sytuacja, w której kompletnie nie mamy pomysłu na prezent jest, niestety, częsta. Nerwy rosną wówczas, gdy do świąt pozostało już bardzo mało czasu, a my nie jesteśmy w stanie wędrować od sklepu do sklepu.

W takich przypadkach możemy zdecydować się na coś bezpiecznego lub spróbować wykonać krótki rekonesans. Warto rozważyć, czym interesuje się obdarowywana przez nas osoba i na tej podstawie wybrać kategorie, w których odbywać będą się poszukiwania.

Pomysły na prezent świąteczny dla niej za 100 zł

Mamy nadzieję, że poniższe propozycje w jakiś sposób ułatwią Wam zadanie lub przynajmniej wskażą kierunek, w którym warto podążać. Budżet w wysokości 100 złotych jest w zupełności wystarczający, by znaleźć coś naprawdę cennego.

  • Słuchawki bezprzewodowe. Tego typu prezent z pewnością docenią kobiety, które lubią korzystać ze słuchawek w domu i podróży, ale nie chcą irytować się plątaniną kabli. Warto nadmienić, że w przedziale cenowym do 100 złotych znajdziemy słuchawki różnych rodzajów. Mowa tutaj przede wszystkim o modelach nausznych, które doskonale izolują nasz słuch od dźwięków pochodzących z otoczenia, a także słuchawkach dousznych i dokanałowych, dobrze sprawdzających się w podróży.

Decydując się na konkretne urządzenie, należy zwrócić uwagę nie tylko na konstrukcję, ale także na rodzaj transmisji. Słuchawki z tego przedziału cenowego przeważnie korzystają z modułu Bluetooth, jednak zdarzają się także modele na radiowe. Nie powinniśmy zapominać także o sprawdzeniu zasięgu oraz maksymalnym czasie pracowania na jednym ładowaniu.

  • Suszarka. To niezwykle przydatny sprzęt w łazience kobiety. Warto postawić na ten pomysł, gdy wiemy ze "ona" nie jest zadowolona z działania swojej obecnej suszarki, lub właśnie jej się zepsuła. Można sięgnać także po suszarko-lokówki, lub zestawy z różnymi nakładkami do styliazacji podczas suszenia. 
  • Torba fotograficzna. Tym razem propozycja dla miłośniczek fotografii, które często podróżują i potrzebują czegoś, w czym w sposób bezpieczny i wygodny przewiozą sprzęt fotograficzny. Wbrew pozorom, wybór tego typu toreb jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Zdecydować możemy się między innymi na torbę naramienną, tak zwaną biodrówkę, walizkę, torbę w formie plecaka, a także małe etui. Sporą popularnością cieszą się również torby typu colt i modele dwukomorowe. Uwagę warto zwrócić oczywiście na wymiary torby i jej pojemność, tak aby zmieścił się w niej nie tylko aparat, ale również akcesoria – baterie, kable, karty pamięci, obiektyw, ładowarka etc.
  • Ekspres przelewowy. Mowa o najprostszych urządzeniach, które jednak okażą się nieocenione, zwłaszcza rankiem, gdy szybko zaparzona kawa jest na wagę złota. Pomimo prostej budowy i ograniczonego budżetu, urządzenia tego typu występują w wielu odmianach. Podczas zakupu jednej z nich, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na pojemność ekspresu, a także na jego moc. Na rynku dostępne są również urządzenia pozwalające na podgrzanie już gotowej kawy, a także na podtrzymanie jej temperatury.
  • ProstownicaTo świetna propozycja dla pań lubiących dbać o swoje włosy oraz na rózne sposoby je stylizować. Sprawdzi się zarówno u kobiet z długimi jak i krotkimi włosami. 

Jak widać, możliwości wyboru jest całkiem sporo. Oznacza to, że budżet w wysokości 100 złotych jest zupełnie wystarczający, by znaleźć coś ciekawego, atrakcyjnego i przede wszystkim przydatnego na co dzień.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:12
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.