Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla niego do 200 zł?

Wybieramy prezent świąteczny dla niego. Co można kupić za maksymalnie 200 złotych?

Nie da się ukryć, że w stopniu największym nasz wybór prezentu determinuje budżet. Jeśli zamierzamy obdarować kilka osób naraz, nie możemy pozwolić sobie na wydawanie dużych kwot na pojedyncze produkty. Całość pochłonie bowiem naprawdę spory budżet.

Dwieście złotych to kwota, która zapewnia nam wiele możliwości wyboru. Możemy zdecydować się zarówno na jeden produkt, jak i stworzyć cały zestaw prezentów. Oczywiście wiele zależy również od osoby, którą chcemy obdarować.

Prezent na święta dla niego za 200 zł – jak wybrać?

Decydując się na zakup czegoś dla męża, chłopaka, brata, syna, ojca czy też dziadka, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad tym, czym się zajmuje i co go interesuje. Taka informacja pozwoli nam odpowiednio zawęzić wybór, choć może na również wprowadzić w pułapkę.

Dlaczego? Ponieważ zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że kupimy coś, co dana osoba już posiada. Trudno nam będzie również ukryć naszą niewiedzą na dany temat – nasz prezent może zostać bowiem dość szybko zweryfikowany, przez co od razu będzie wiadomo, że kupiliśmy coś słabej jakości.

Pomysły na prezent świąteczny dla niego za 200 zł

Jak widać, decyzja jest bardzo ważna. Nikt bowiem nie chce ofiarować czegoś, co za chwilę wyląduje na dnie szafy. Wszystko to sprawia, że warto czasem skorzystać z pomocy, na przykład w postaci listy, którą przedstawiamy poniżej. Znalazło się na niej kilka propozycji produktów, które mieszczą się w przyjętym budżecie.

  • Podstawka chłodząca. Bardzo dobry wybór dla kogoś, kto często narzeka na nadmiernie nagrzewającego się laptopa. Podstawka nie tylko skutecznie obniży generowane temperatury, ale również zabezpieczy sprzęt przed ewentualnym pogorszeniem procesu wymiary powietrza. Produkt tego typu stworzy najlepsze możliwe warunki do pracy laptopa, zwłaszcza gdy zostanie odpowiednio dobrany.

Uwagę należy zwrócić oczywiście na kompatybilność z konkretnymi urządzeniami – producenci często podają maksymalną przekątną ekranu laptopa, który zmieści się na podstawce. Nie powinniśmy zapomnieć także o sprawdzeniu rodzaju zastosowanych złączy, a także liczbie, wielkości i sprawności zamontowanych wentylatorów. Wiele przydatnych informacji uzyskamy poprzez analizę opinii innych użytkowników, którzy mieli już okazję wypróbować interesująca nas podstawkę.

  • Klawiatura. Kolejny przydatny prezent, zwłaszcza gdy dotychczasowa klawiatura przestała spełniać swoje zadania. Za 200 złotych bez problemu znajdziemy wiele zróżnicowanych modeli – możemy zdecydować się na urządzenia przewodowe lub bezprzewodowe, zakupić klawiaturę do użytku domowego, biurowego, a także do gier. W przyjętym przedziale cenowym znajdą się również sprzęty z wbudowanym touchpadem oraz ze specjalną podpórką na nadgarstki, która pozwala na ich skuteczne odciążenie podczas pracy. Na rynku dostępne są również klawiatury podświetlane, także za mniej niż 200 złotych.
  • Odtwarzacz MP3. Funkcję odtwarzacza muzycznego kilka lat temu przejęły smartfony, jednak nie wszyscy lubią w tej kwestii polegać na telefonach. Jednoczesne słuchanie muzyki i korzystanie ze smartfona może być niewygodne, do tego dochodzi również szybsze wyczerpywanie się baterii.

Wszystko to sprawia, że warto pomyśleć od legendarnych już odtwarzaczach MP3. Zwłaszcza że wciąż występują one w wielu zróżnicowanych odmianach. Decydując się na którąś z nich, zwróćmy uwagę przede wszystkim na pojemność.

  • Gogle VR. Wirtualna rzeczywistość zapewnia nam zupełnie nowe doznania płynące z oglądania filmów, grania czy też obsługi wielu aplikacji. Chcąc ją poznać, warto na początek zakupić proste gogle, do których podłączony zostanie telefon. W kwocie 200 złotych znajdziemy wiele ciekawych modeli, które doskonale nadadzą się do poznawania tej technologii. Decydując się na gogle, warto sprawdzić, jak duży telefon można do nich podłączyć (producenci zazwyczaj podają maksymalną obsługiwaną przekątną ekranu), a także obsługiwane systemy operacyjne.
  • SmartbandTo świetna propozycja dla aktywnych fizycznie mężczyzn. Smartband do 200 zł posiada wiele przydatnych i ciekawych fukcji. Taki prezent z pewnością ucieszy zarówno chłopaka jak i tatę czy brata.
  • StatywNa koniec przedstawiamy propozycję prezentu dla miłośnika fotografii. Przyjęty budżet pozwoli znaleźć wiele ciekawych, przydatnych konstrukcji, które zdecydowanie ułatwią wykonywanie zdjęć w różnych warunkach. Oczywiście zawsze warto zwrócić uwagę na maksymalną wysokość statywu, obsługiwane obciążenie, a także rodzaj zamontowanej głowicy. Niektóre statywy są wyposażane również w szybkozłączki.

Przyjęty budżet okaże się w zupełności wystarczający, by zakupić prezent typowy, który ma sporą szansę trafić w gusta osoby obdarowywanej, a także prezent nietypowy. Jak widać, możliwości wyboru jest sporo.

Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:12
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.