Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla niego do 150 zł?

Pomagamy w wyborze atrakcyjnego prezentu świątecznego za maksymalnie 150 złotych.

Choć okres przedświąteczny bywa trudny, zwłaszcza pod względem dobierania prezentów, istnieje metoda na to, aby przejść go w miarę spokojnie. Wystarczy bowiem za wybór zabrać się odpowiednio wcześniej. Czas ten pozwoli nam na przeprowadzenie spokojnych poszukiwań, bez konieczności nerwowego biegania od sklepu do sklepu i przeciskania się przez tłum.

Prezent na święta dla niego do 150 zł – jak wybrać?

W największym stopniu nasz wybór determinuje posiadany budżet. Kwota w wysokości 150 złotych być może nie pozwoli na zakup ekskluzywnych produktów czy też nowoczesnych urządzeń elektronicznych, jednak z pewności jest wystarczająca, by mieć z czego wybierać.

Dobierając prezent dla męża, chłopaka, brata, syna, ojca czy też dziadka, warto przede wszystkim zastanowić się nad ich zainteresowaniami. Jeśli są miłośnikami muzyki, gamingu czy też filmów, wybór staje się znacznie łatwiejszy. Oczywiście cały czas trzeba uważać, by nie wybrać czegoś, co już posiadają. Do tego dochodzi również kwestia poziomu ich eksperckości w konkretnych dziedzinach. Skoro celujemy w ich pasję, musimy pamiętać, że doskonale wiedzą, co jest dobrej jakości, a co wręcz przeciwnie.

Pomysły na prezent świąteczny dla niego do 150 zł

Jeśli mimo tego nadal nie macie pojęcia, na co się zdecydować, warto skorzystać z pomocy w postaci listy, którą dla Was przygotowaliśmy. Znajduje się na nich kilka propozycji prezentów, które, naszym zdaniem, mogą okazać się trafionym wyborem.

  • Gry PC. Zaczynamy od propozycji dla graczy komputerowych. Przyjęty budżet pozwoli nam na zakup wielu nowych gier, a także mnóstwa klasyków, z których możemy stworzyć dość pokaźny zestaw. Oczywiście dostępne są zarówno pudełkowe, jak i cyfrowe wersje gier.

Na jakie dokładnie tytuły warto postawić? Wybór jest ogromny – miłośnicy strzelanek z pewnością będą zadowoleni z takich produkcji jak Far Cry 5, Battlefield 1 czy też Metro 2033 Redux. Jeśli celujemy w gry RPG, warto zainteresować się takimi tytułami jak Skyrim, Pillars of Eternity oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon, natomiast fanowi gier sportowych możemy kupić takie tytuły jak FIFA 19 czy też Football Manager 19.

Są to oczywiście wyłącznie wybrane tytuły z trzech kategorii. Budżet w wysokości 150 złotych daje nam dostęp do kilku tysięcy z gier z wielu różnych gatunków. Poza tymi wymienionymi, warto zainteresować się również grami akcji, przygodowymi, strategicznymi, zręcznościowymi czy też symulacjami. Do tego dochodzą również gry konsolowe – na PS4, Xbox One czy też Nintendo Switch.

  • Głośniki samochodowe. Tym razem coś dla osób, które pragną wymienić system grający w samochodzie. Oferta głośników jest niezwykle szeroka, dlatego nie powinniśmy mieć większych problemów, by znaleźć odpowiednie produkty. Przed dokonaniem zakupu, warto sprawdzić obsługiwany system (jednodrożny, dwudrożny etc.), rodzaj głośników (np. wysokotonowe, niskotonowe), a także ich moc.
  • Transmiter FM. Pozostajemy przy wyposażeniu samochodowym. Transmiter pozwoli na połączenie się z radiem i jego szerokie wykorzystanie (np. do odtwarzania muzyki z zewnętrznych plików), dlatego z pewnością okaże się niezwykle przydatnych prezentem. Zwłaszcza że w przedziale cenowym do 150 złotych znaleźć można wiele zróżnicowanych modeli, pozwalających między innymi na wykorzystanie pilota czy też czytnika kart pamięci.
  • Mysz dla gracza. Wracamy do miłośników gamingu. W produkcjach dynamicznych, zwłaszcza w tych stawiających na rozgrywkę online, odpowiednio dobrana myszka jest niezwykle istotna. Gdy podczas rozgrywki o sukcesie lub porażce decydują ułamki sekund, słabej jakości gryzoń może nas poważnie ograniczać. Wszystko to sprawia, że możemy dobrać naprawdę wartościowy prezent. Konieczne jest jednak zwrócenie uwagi na rodzaj komunikacji z komputerem, typ zamontowanego sensora, liczbę przycisków, a także zakres czułości (parametr DPI).
  • Plecak na laptopa. Na koniec kolejny przydatny produkt. Pozwoli on na bezpieczne i wygodne przeniesienie laptopa – dla wielu osób plecak okaże się lepszym wyborem niż tradycyjna torba, ponieważ cały czas pozostawia obie ręce wolne. Decydując się na konkretny plecak, warto sprawdzić nie tylko, z jakiego materiału został wykonany, ale również liczbę komór, a także maksymalną przekątną ekranu przenoszonego laptopa.

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas lista przybliży Was do wybrania tego idealnego prezentu, który ma szansę okazać się trafiony. Podczas poszukiwań, najważniejsze wydaje się zawężenie wyboru do tych produktów, które w jakiś sposób dotykają zainteresować obdarowywanej przez nas osoby.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:11
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.