Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla niego do 50 zł?

Co kupić na prezent świąteczny za maksymalnie 50 złotych? Przedstawiamy najciekawsze propozycje!

Chcąc obdarować kilka osób jednocześnie, musimy starać się optymalizować wydatki ponoszone za pojedyncze produkty. Pozwoli nam to uszczęśliwić wszystkich, przy jednoczesnym utrzymaniu domowego budżetu w ryzach.

Jest to o tyle łatwiejsze, że rynek wręcz pęka w szwach od atrakcyjnych produktów i urządzeń, za które wcale nie musimy płacić dużych kwot. W niniejszym poradniku zastanowimy się nad tym, jak znaleźć tani i ciekawy prezent dla niego.

Prezent na święta dla niego do 50 zł – jak wybrać?

Zakup podarunku dla męża, chłopaka, brata, syna, ojca czy też dziadka warto uzależnić od tego, czy się oni interesują. Jest to bardzo bezpieczne podejście, ponieważ dzięki niemu mamy pewność, że wybrany przez nas prezent będzie miał szansę spełnić oczekiwania osoby obdarowywanej. Kupując coś zupełnie innego, narażamy się na sytuację, w której to podarunek po pewnym czasie wyląduje w szafie.

Oczywiście znacznie łatwiej jest wybrać coś ciekawego dysponując budżetem kilkukrotnie wyższym, jednak wcale nie oznacza to, że za 50 złotych nie znajdziemy niczego ciekawego. Wręcz przeciwnie - potwierdzeniem tego będzie poniższa lista.

Pomysły na prezent świąteczny dla niego do 50 zł

Znalazły się na niej produkty z różnych kategorii tematycznych. Mamy więc nadzieję, że nasze zestawienie okaże się pomocne i pozwoli Wam zdecydowanie skrócić męczące poszukiwania prezentu idealnego.

  • Torba do laptopa. Na początek produkt, który spełnia kryterium przydatności. Pozwala bowiem w sposób bezpieczny i wygodny przenieść laptopa, który, jak wiadomo, w czasie podróży dość łatwo może ulec uszkodzeniu. Torba okaże się przydatna zwłaszcza dla osób, które dużo podróżują i pracują poza biurem. Chcąc dokonać właściwego wyboru, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na wymiary torby – producenci często podają maksymalną przekątną ekranu laptopa, który zmieści się w wybranym modelu.

Istotna okaże się również jakość wykonania. Mowa tutaj przede wszystkim o użytym materiale, ewentualnych wzmocnieniach, a także wszelkich komorach i przegródkach.

  • Pendrive. Kolejny przydatny prezent, zwłaszcza gdy konieczne jest częste przenoszenie plików. Czy to w pracy czy też w domu. Dobrej jakości pendrive może również w pewnym stopniu zastąpić dysk twardy, gdy brak mu wolnego miejsca na pliki. Na jaką pojemność pendrive’a możemy liczyć w przedziale cenowym do 50 złotych? Zakupić możemy modele 8 GB, 16 GB, 32 GB, a nawet 64 GB! Będzie to więc pełnoprawny magazyn danych, który pomieści wiele filmów, zdjęć, archiwów i innych plików. Uwagę warto zwrócić jeszcze na zastosowany standard USB (im nowszy, tym lepiej), szybkość odczytu i zapisu danych i ewentualne dodatki, na przykład w postaci szyfrowania danych.
  • Golarka. Choć posiadany budżet nie pozwoli nam na wybór topowych modeli golarek, z pewnością okaże się wystarczający, by zakupić przyzwoite urządzenie, które spełni potrzeby obdarowywanej przez nas osoby. Zdecydować możemy się na modele głowicowe lub foliowe – nie powinniśmy mieć większych problemów ze znalezieniem golarek pracujących na sucho i na mokro. Do tego dojdą również urządzenia z funkcją trymera do stylizacji zarostu.
  • Gry. Tym razem coś dla miłośników gamingu. W przyjętym przedziale cenowym znajdziemy zarówno produkcje na komputery, jak na konsole PS4 oraz Xbox One. Będą to przede wszystkim klasyki, a także tytuły, które swoją premierę miały rok-dwa lata temu i wcześniej. Jest to doskonała okazja do tego, aby zakupić ciekawą grę RPG, strategię, strzelankę czy też wyścigi.
  • Podkładki dla graczy. Na koniec wracamy do miłośników gier komputerowych. O tym, jak ważna jest dobrej jakości podkładka, nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala ona na płynny ruch myszki i odpowiednią reakcję na wydarzenia odbywające się na ekranie. Podkładka pełni istotną funkcję zwłaszcza w grach sieciowych, w których to ułamki sekund decydują o zwycięstwie lub porażce. Podczas zakupu podkładki, należy zwrócić uwagę na jej wymiary, a także materiały, z których wykonany został spód, a także warstwa wierzchnia.

Przedstawione wyżej produkty to oczywiście zaledwie część propozycji, z których możecie skorzystać. Budżet w wysokości 50 złotych nie jest więc tak niski, jak może się wydawać.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 01:01
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.