Strefa Gracza

Gry (Konsole i PC)

Rekomendowane przez specjalistów

Grand Theft Auto V
(21)
Kupiło 86 osób
89 zł
rekomendacja eksperta
Grand Theft Auto V pozwala zobaczyć ogromny świat Los Santos i hrabstwa Blaine w rozdzielczości sięgającej 4K i lepszej oraz w 60 klatkach na sekundę. GTA V na PC zapewnia graczom wiele możliwości dostosowania gry do posiadanego komputera!
Minecraft: Windows 10 Edition Microsoft Key
(168)
Kupiły 903 osoby
29 zł
rekomendacja eksperta
Klasyk w swoim gatunku! Eksploruj, zbieraj materiały, aby zbudować swój własny świat. Stawiaj wyjątkowe i niepowtarzalne budowle, graj z przyjaciółmi i zwalczaj potwory!
Metro Exodus
(2)
Kupiło 17 osób
175 zł
rekomendacja eksperta
Przenieś się w rok 2036 do świata zrujnowanego przez wojnę nuklearną! Będziesz miał szansę opuścić tunele metra przemierzając cały kontynent walcząc o przetrwanie! Duży arsenał broni, który można dowolnie modyfikować pomoże w walce z potworami!
Red Dead Redemption 2
(19)
Kupiło 137 osób
174 zł
rekomendacja eksperta
Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku! Walcz o przetrwanie w dużym, realistycznym, otwartym świecie, przesiąkniętym wyjątkowym klimatem Dzikiego Zachodu. Ciekawa fabuła oraz tryb tryb wieloosobowy dostarczą Ci rozrywki na długie godziny!
Assassin's Creed Origins
(15)
Kupiły 3 osoby
132,16 zł
rekomendacja eksperta
Kolejna odsłona bestsellerowego cyklu! Przenieś się do starożytnego Egiptu, gdzie swoje początki miało bractwo tytułowych Asasynów. Weź udział w nowej intrydze, którą poznasz w trakcie przygody wcielając się w Bayeka z Siwy!
Far Cry New Dawn
Kupiło 12 osób
89 zł
rekomendacja eksperta
Walcz o przetrwanie w post-apokaliptycznym świecie, zniszczonym przez wojnę atomową! Tryb kooperacji pozwoli Ci przejść fabułę razem ze znajomymi!
FIFA 19, EN/PL ESD
Kupiło 11 osób
-15%
139 zł
119 zł
rekomendacja eksperta
Najnowsza odsłona kultowej gry. Kontynuacja niesamowitej przygody Alexa Huntera wraz z nowymi możliwościami rozwoju, nowy tryb Ligi Mistrzów. Całkowicie przebudowany tryb sezonów w Ultimate Team pozwoli na świetną zabawę.
Far Cry 5, ESD
Kupiło 8 osób
-21%
125 zł
99 zł
rekomendacja eksperta
Tym razem przenieś się do Ameryki i stań do nierównej walki z groźnym kultem! Obszerna mapa, wiele rodzajów broni oraz szeroki wybór pojazdów zapewnią Ci dobrą zabawę na wiele godzin!
The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition, ESD
(1)
Kupiło 20 osób
72 zł
rekomendacja eksperta
Zdobywca ponad 200 nagród gry roku oraz klasyka swojego gatunku! Specjalna edycja zawierająca dużą liczbę dodatków, nowych funkcji oraz zremasterowaną grafikę! Przenieś się w świat Skyrim i przeżyj niesamowitą przygodę!
Football Manager 2018 EU Steam CD Key
Kupiło 41 osób
-19%
54.9 zł
44,90 zł
rekomendacja eksperta
Kolejna odsłona popularnej serii! Wciel się w menadżera jednego z klubów piłkarskich i prowadź swoją drużynę do zwycięstwa! Do dyspozycji jest 2500 drużyn z 50 krajów oraz 6000 piłkarzy i ekspertów!

Promocje i nowości