Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Devil’s Hunt – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

W tym poradniku poznasz wszystkie szczegóły na temat Devil’s Hunt. Na jakie elementy rozgrywki możemy liczyć?

Devil’s Hunt – informacje ogólne

Mamy do czynienia z grą akcji, w której rozgrywkę obserwujemy zza pleców bohatera. To adaptacja powieści Pawła Leśniaka – Równowaga. Co należy wiedzieć o tej produkcji?

  • Producent: Layopi Games
  • Wydawca: 1C / Cenega
  • Data premiery: 17 września 2019 
  • Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryb gry: single player
  • Ograniczenia wiekowe: od 18 lat

Za produkcję gry odpowiada polskie studio Layopi Games, a dystrybutorem jest 1C / Cenega. Devil’s Hunt dostępna jest już od 17 września 2019 roku. Gra pojawiła się na komputerach osobistych oraz wszystkich najważniejszych konsolach. Zabawa została przeznaczona dla pojedynczego gracza.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Uwaga!

Devil’s Hunt to gra przeznaczona wyłącznie dla użytkowników dorosłych, gdyż znajdziemy w niej elementy przemocy. Kupując tytuły dla najmłodszych, warto zwrócić uwagę na specjalne oznaczenie w lewym dolnym rogu opakowania, które mówi o ograniczeniach wiekowych. Przy dystrybucji cyfrowej należy dokładnie zapoznać się z opisem gry.

Devil’s Hunt – fabuła, mechanika, detale

W grze wcielamy się w postać Desmonda Pearce, który na skutek utraty pracy i problemów w związku popełnia samobójstwo. Po śmierci spotyka się z samym Lucyferem. Bohater gry stoi przed wyborem – może na całą wieczność trafić do piekła lub powrócić na ziemię i pracować dla Lucyfera jako egzekutor dusz. Jesteśmy świadkami walki dobra ze złem, a bohater zmaga się przeróżnymi problemami.

Głównym elementem gry jest zróżnicowana walka. Będziemy mogli używać zarówno prostych ciosów, jak i ciekawych umiejętności specjalnych, które sprawdzą się również przy atakach długodystansowych. Wrogowie w grze stawiają spore wyzwanie. Najtrudniejszymi rywalami będą oczywiście potężni bossowie. W Devil’s Hunt nie zabrakło elementów RPG. W miarę postępów w rozgrywce będziemy odblokowywać nowe zdolności. 

Grafika w grze stoi na bardzo dobrym poziomie. Wszystkie projekty lokacji i postaci zostały wykonane z dużym przywiązaniem do detali. Na uwagę zasługują również dynamiczne sceny i fantastyczne efekty specjalne. Kolejnym atutem jest doskonała muzyka, która akcentuje niezwykłą atmosferę tej produkcji. Devil’s Hunt na Xbox One, PC i PS4 prezentuje się doskonale. Nieco niższą jakość zobaczymy na ekranie Nintendo Switch. 

Devil’s Hunt na PC – wymagania sprzętowe

Sprawdź, jak wyglądają wymagania sprzętowe tej ciekawej produkcji. Wszystkie najważniejsze elementy konfiguracji komputerowej przedstawiliśmy w poniższej tabeli. Dzięki temu będziesz mógł dobrać odpowiednie komponenty do swojego sprzętu.

Jak widzimy, producent podał wyłącznie minimalne wymagania sprzętowe. Oznacza to, że sprzęt o powyższej konfiguracji powinien zapewnić komfortową rozgrywkę. Wystarczy do tego dowolny procesor Intel Core i5 oraz karta graficzna GeForce GTX 660 z pamięcią 2 GB. Komputer należy również wyposażyć w 8 GB pamięci RAM oraz zadbać o minimum 26 GB dostępnej przestrzeni na dysku twardym. Grę uruchomimy na systemach Windows o architekturze 64-bitowej. Wymagania Devil’s Hunt nie są wysokie, a zabawę umożliwi niemal każdy gamingowy komputer.

Warto wiedzieć!

Jeżeli nasz sprzęt komputerowy nie poradzi sobie z obsługą tej produkcji, warto wybrać wersję Devil’s Hunt na PS4, Xbox One lub Nintendo Switch. Konsolowa rozgrywka z wygodnym kontrolerem w dłoniach również będzie bardzo atrakcyjna. W przypadku konsoli Nintendo Switch można liczyć na zabawę w trybie przenośnym.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:50
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.