Udostępnij
Skomentuj

Co to są furbisie? Jak działają? Czy mówią po polsku? Które wybrać - małe czy duże?

Furbisie to popularna na całym świecie zabawka interaktywna.

Furbisie wydają różne dźwięki - śmieją się, płaczą i wzdychają. Oprócz tego mówią w swoim śmiesznym języku.

Mowę Furbisia uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku, który znajduje się na głowie zabawki. Zabawka jest puszysta i miła w dotyku. Ma kolorowe oczy, które mienią się różnymi barwami podczas poruszania Furbisiem. Dzieci mogą bawić się różnymi Furbisiami - każdy z nich ma inny charakter i reaguje na obecność towarzysza. Zabawki mogą np. razem zaśpiewać piosenkę. Oprócz Furbisia dostępna jest nowa Furby zabawka, która komunikuje się z klasycznymi Furbisiami. Jak działają zabawki, w jaki sposób się komunikują i na czym tak naprawdę polega zabawa pluszakami?

Furbisie - interaktywne pluszaki

  • Klasyczne Furbisie ruszają uszami i przewracają oczami, wydają też różne dźwięki. Obecnie najpopularniejsze są bardziej zaawansowane technologicznie Furby Boom z serii Kryształowej.
  • Kryształowe Furbisie - mają piękne kryształowe uszy, oczy oraz stopy. Kryształowe Furbisie z serii Furby Boom są to inteligentne zabawki, którym dzieci mogą ukształtować charakter.
  • Furby Boom - uczy się, wygina się i kuli, kręci uszami oraz otwiera dzióbek kiedy mówi. Komunikuje się z innymi zabawkami, reaguje na swoje imię i może mieć różny typ charakteru - np. złośliwy albo miły, w zależności od tego, jak będzie traktowany przez swojego właściciela.
  • Małe furbisie - mniejsze pluszaki interaktywne. 

Furbisie - jak działają?

Klasyczne Furbisie uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku znajdującego się na ich głowie. Natomiast zabawki z serii Furby Boom mają rozmieszczone sensory na całej powierzchni futerka. Po dotknięciu zabawka Furby zareaguje. Może się rozzłościć i swoją złość okazać poprzez bekanie. Jeśli Furby będzie zadowolony, zacznie wydawać miłe dźwięki i zachowywać się spokojnie. Zabawce można nadać imię, które Furby zapamięta i będzie na nie reagować. Furby Boom potrafi także zapamiętać imiona innych zabawek.

Czy Furbisie mówią po polsku? Zabawki mówią w swoim ferbusiowym języku, jednak dzięki aplikacji dzieci mogą się tego języka uczyć.

Minimalna cena zabawki to około 60 złotych. W tej kwocie można kupić podstawową wersję Furbisia. Furby Boom, które posiadają bardzo dużo funkcji, mogą tańczyć, śpiewać i bawić się z innymi Furbisiami. Kosztują od 250 do około 330 złotych.

Dodatki i przybory szkolne z Furbisiami

Oprócz popularnych maskotek interaktywnych możemy spotkać się z rozmaitymi dodatkami i akcesoriami szkolnymi nawiązujących do motywu Furbisiów.

Aplikacja Furby Boom

Dzięki aplikacji zabawa z Furbym jest jeszcze ciekawsza. Za pomocą telefonu można stworzyć całe miasto Furbisiów, karmić je, myć, badać, zdobywać jajka, hodować nowe Furbisie i wychowywać je. Akcesoria do zabawy w aplikacji odblokowywane są stopniowo - Furby zdobywa jajko, potem z jajka może wykluć się Furbyś, z którym Furby Boom może się bawić.

Czy warto kupić Furby?

Furbisie są popularne i bardzo lubiane na całym świecie. Ta interaktywna zabawka pozwala dzieciom na świetne spędzanie czasu. Furbisiom można kształtować charakter. Jeśli zabawkę będzie się traktować źle - pociągać za ogon czy szczypać, to Furbiś będzie zachowywał się złośliwie - głośno i niegrzecznie. Jeśli zabawka będzie traktowana w przyjazny sposób - głaskana i przytulana - to Furbiś odwdzięczy się miłym i grzecznym zachowaniem. Dzięki darmowej aplikacji Furby Boom, dzieci mogą jeszcze bardziej urozmaicić swoją zabawę. Furbisie mogą znosić jaja, a z wyklutych Furbisiów dzieci mogą stworzyć całą osadę. Czy warto kupić tę zabawkę? Rodzice, którzy zdecydowali się na zakup Furbisia są zadowoleni, ponieważ ich dzieci uwielbiają zabawę z interaktywnym misiem, karmią go, bawią się z nim i opiekują.  Furbisie uczą dzieci odpowiedzialności i opieki nad innym stworzeniem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci, które nie mogą mieć zwierząt - interaktywne Furbisie przypominają kształtem i zachowaniem małego zwierzaka, mogą więc zastąpić dzieciom żywe futrzaki.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:10
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.