TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW TAB20WIFI 6/64GB GREY (6931548323136)
ID produktu: 15541726
4 GB pamięci RAM
Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth
Obraz w rozdzielczości WXGA
64 GB pamięci wbudowanej
Tablet Blackview Tab20 10,1" 4/64GB Wi-Fi – Nowoczesna technologia w Twoich rękach
Tablet Blackview Tab20 10,1
Wyświetlacz IPS 10,1" z rozdzielczością 1280 x 800
Wyświetlacz IPS 10,1
Wydajny procesor UNISOC T310 z czterema rdzeniami
Serce tabletu stanowi czterordzeniowy procesor UNISOC T310, który gwarantuje płynne działanie aplikacji oraz szybkie przełączanie między zadaniami. Taktowanie procesora wynoszące 1x 2.0 GHz oraz 3x 1.8 GHz sprawia, że tablet radzi sobie z wieloma zadaniami jednocześnie, co jest niezwykle istotne w dzisiejszym świecie.
Pamięć RAM 4 GB i wbudowana pamięć 64 GB z możliwością rozszerzenia
Komunikacja Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac i Bluetooth
System operacyjny Android 15 z Doke OS P 4.1
Funkcje aparatu: 8 MP tylny i 5 MP przedni
Specyfikacja techniczna tabletu Blackview Tab20
  • Marka: Blackview
  • Model tabletu: Tab20
  • Przekątna ekranu: 10.1"
  • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 px
  • Technologia ekranu: IPS
  • Procesor: UNISOC T310
  • Liczba rdzeni: 4
  • Taktowanie procesora: 1x 2.0 + 3x 1.8 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wbudowana pamięć: 64 GB
  • Możliwość rozszerzenia pamięci: do 2 TB (karta TF)
  • Rozdzielczość aparatu tylnego: 8 Mpix
  • Rozdzielczość aparatu przedniego: 5 Mpix
  • System operacyjny: Android (Doke OS P 4.1)
  • Waga: 514.5 g
  • Wymiary: 24.15 cm (wysokość) x 16.09 cm (szerokość) x 0.94 cm (grubość)
  • Akumulator: 6600 mAh
  • Złącze USB: Tak (USB Typ-C)
  • Komunikacja: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth
  • Klasa efektywności energetycznej: D
  • Funkcje: szybkie ładowanie
  • Kolor: szary
Wyróżnione przez eksperta
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Pamięć wbudowana 64 GB
  • Przekątna ekranu 10.1"
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k.
Adres ul. Patriotów 110, 04-844 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaTAB20WIFI 6/64GB GREY
EAN6931548323136
Informacje podstawowe
KolorSzare
Ekran
Przekątna ekranu10.1"
Rozdzielczość
Techniczne
Pamięć RAM
Pamięć wbudowana
System operacyjnyAndroid
Złącza/łączność
Tak
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |17:45
Cześć!
TABLET TAB20 10" 4/64GB WIFI/TAB20WIFI GREY BLACKVIEW TAB20WIFI 6/64GB GREY (6931548323136) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.