Dział obsługi klienta

Przeczytaj, zanim się skontaktujesz:

Czy w net.punktach są produkty dostępne od ręki/ Czy w Państwa sklepach stacjonarnych mogę zakupić produkty widoczne na stronie?

Net.punkty nie posiadają produktów dostępnych "od ręki". Konieczne jest złożenie zamówienia na stronie internetowej lub telefonicznie. Zwykle w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia (jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 16:00) produkty można odebrać w wybranym przez siebie sklepie. Lista sklepów
Najwygodniej jest założyć konto na naszej stronie i zamówić przez nią. Nie wysyłamy spamu, a na państwa skrzynkę pocztową przychodzą wszystkie ważne informacje: nr konta bankowego (przy płatności przelew), informacja, że produkt jest gotowy do odbioru itp.

Jak długo zamówienie czeka na odbiór w net.punkcie?

Zamówienie czeka na odbiór 5 dni roboczych.

Czy mogę zapłacić w net.punkcie kartą płatniczą?

W net.punktach płatność możliwa jest zarówno gotówką jak i karta płatniczą.

Kiedy dostanę dane do przelewu do płatności za zamówienie?

Jeżeli złożyłeś zamówienie między 8:00 a 16:00 dane potrzebne do przelewu zostaną wysłane razem z wiadomością mailową potwierdzającą zamówienie (do 3 godzin roboczych od złożenia zamówienia) Jeżeli złożyłeś zamówienie między 16:00 a 8:00 następnego dnia – dane do przelewu razem z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia zostaną wysłane do godziny 12:00.

Czy net.punkty są otwarte w sobotę?

Informacje dotyczące godzin otwarcia poszczególnych netpunktów można uzyskać na tej stronie.

Jak mogę uiścić wpłatę własną do zamówienia ratalnego?

Wpłatę własna należy uiścić przelewem na nasz rachunek bankowy. W tytule przelewu uprzejmie prosimy o podanie numeru zamówienia oraz imienia i nazwiska.
mBank S.A.
Nr rachunku: 02 1140 1081 0000 3543 3800 1001
Morele.net
ul. Fabryczna 20A
31-553 Kraków

Jak zgłosić reklamacje?

Prosimy o zgłaszanie reklamacji przez naszą stronę www.morele.net. W celu stworzenia zgłoszenia reklamacyjnego, będąc zalogowanym na swoje konto należy wejść w zakładkę Serwis – zgłoś produkt i wybrać produkt, który chcesz reklamować, a także dostępny rodzaj zgłoszenia reklamacyjnego (reklamacja standardowa, reklamacja ekspresowa- wymiana 3-dniowa, zwrot towaru). Pamiętaj, aby przekazać nam jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zgłoszenia- znacznie ułatwi nam realizację Twojego reklamacji. Po akceptacji zgłoszenia, dział reklamacji przekaże dalsze instrukcje.

Napisz zapytanie

  • odpowiemy najpóźniej w 24 godziny (dni robocze), zwykle jednak tego samego dnia
  • o naszej odpowiedzi poinformujemy Cię mailowo

Telefony:

infolinia: 12 418 40 26

tel: 801 000 861 (dla tel. stacjonarnych)

Czynne od 8.00 - 21.00 w dni robocze