Filozofia firmy

Tak, wiemy, że nazwa naszej firmy jest nietypowa, może zabawna i dla wielu intrygująca. Ale to doskonale odzwierciedla nasze niesztampowe podejście do biznesu. Od początku działalności zrywamy z powszechnym schematem przedsiębiorstwa dążącego za wszelką cenę do ograniczania kosztów i w jak najkrótszym czasie maksymalizującego zyski właścicieli.

Uważamy, że tworzenie trwałych i uczciwych relacji wewnętrznych - z pracownikami i zewnętrznych - z klientami i kontrahentami, w dłuższej perspektywie przynosi najwyższe korzyści. Wychodząc z tego założenia inwestujemy w poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań ułatwiających klientowi dokonanie satysfakcjonującego zakupu.

Na działania promocyjne przeznaczamy minimalne środki - pozytywna opinia zadowolonego klienta jest dla nas najlepszą reklamą.

Nie jesteśmy oderwani od rzeczywistości - sami na co dzień jesteśmy klientami różnych sklepów internetowych. Potrafimy postrzegać rozwój naszego biznesu z perspektywy kupujących, dlatego uważamy, że:

  • strona internetowa sklepu powinna być jak najprostsza, przejrzysta i przyjazna użytkownikowi,
  • nasz sklep powinien posiadać w swojej ofercie wszystkie produkty z branży elektronicznej, jakie są osiągalne na polskim rynku,
  • zakupy powinny być atrakcyjne zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym.

Są to założenia, które konsekwentnie realizujemy - sukcesywnie poszerzamy bazę współpracujących z nami producentów i stałych klientów.