Drony Sphero (1)

Drony Sphero

(1)
Producenci:
Sphero
AKTYWNE FILTRY
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Producenci:Sphero
Dron Sphero Ollie - super szybki robot sterowany smartfonem lub tabletem  (1BO1ROW)
585,83 zł
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

Darmowa dostawa.

Co to jest dron?

Zdalnie sterowane pojazdy latające to nie tylko doskonałe zabawki, ale również sprzęty, które możesz wykorzystać do nagrywania filmów z różnych, zwykle niedostępnych ujęć. Drony wyposażone są w śmigła (zazwyczaj jest ich kilka), dzięki którym mogą wzbić się w powietrze. W zestawie znajdziesz również pilot do sterowania dronem. W ten sam sposób może zostać użyte także urządzenie mobilne (np. smartfon), na którym zainstalowana zostanie specjalna aplikacja. W sklepie Morele.net znajdziesz zarówno drony z kamerką, jak i modele bez niej. Do tego dochodzi również podział sprzętów ze względu na zastosowanie. Zakupić możesz bowiem standardowy dron podróżny, modele filmowe, jak i dron wojskowy, wyróżniający się znacznie wzmocnioną obudową, odporną na uszkodzenia mechaniczne i wpływ rozmaitych czynników zewnętrznych (np. wilgoć, silny wiatr). Decydując się na drona z kamerą, należy zwrócić uwagę na to, w jakiej rozdzielczości nagrywane są filmy. Im jest wyższa, tym na lepszą jakość możesz liczyć. W katalogu produktowym znajdziesz drony wyposażone w kamery WXGA, Full HD, a także 4K UHD. Takie funkcje posiada dron DJI, dzięki któremu nakręcisz niezapomniane chwile. Pod uwagę należy wziąć także pozostałe parametry techniczne, które także mają wpływ na komfort użycia dronów. Mowa tu między innymi o maksymalnym czasie działania, który jest zależny od pojemności baterii, czy też o funkcjach dodatkowych i zaimplementowanych technologiach. Godne polecenia są drony odporne na upadki – ich wzmacniane obudowy wytrzymają mocne uderzenia, dlatego nie musisz martwić się, że podczas nauki latania doprowadzisz do ich uszkodzenia.

Gdzie może latać dron?

Możliwość użycia dronów określają obowiązujące przepisy. Zgodnie z zapisami, drony o masie poniżej 600 gramów mogą latać w zasięgu wzroku, z zachowaniem bezpiecznej odległości od zabudowy, zgromadzeń osób na wolnym powietrzu, a także pojazdów i innych obiektów budowlanych. Dronów nie powinno używać nad terenami zamkniętymi, zakładami wydobywczymi, portami lotniczymi i morskimi, a także jednostkami wojskowymi. Dla większego bezpieczeństwa, warto zdecydować się na drona z obsługą łączności GPS. Dzięki niej sprzęt w sposób automatyczny dostosowuje swoją pozycję. Firmy dronów, takie jak DJI, MJX, Syma czy Carrera, produkują również urządzenia mogące śledzić wskazany obiekt.

Jak wysoko lata dron?

Obowiązujące przepisy regulują wysokości, jakie drony mogą osiągać. Wskazują one, że 150 metrów to minimalna wysokość lotów załogowych statków lotniczych, dlatego nie można jej przekraczać. Specjalne aplikacje dla konkretnych dronów zawsze informują użytkownika o ewentualnym przekraczaniu dopuszczalnej wysokości w określonym miejscu. W sklepie Morele.net oferowane są zarówno profesjonalne drony Syma, pozwalające uzyskać naprawdę sporą wysokość, jak i modele amatorskie. Dobrym wyborem okaże się również dron dla dzieci, który traktowany jest jako zabawka. Spore zróżnicowanie technologiczne i cenowe urządzeń sprawia, że warto dokładnie przeanalizować ich parametry techniczne, a także opinie innych użytkowników.