Ekspresy ciśnieniowe Amica (2)

Ekspresy ciśnieniowe Amica

(2)
Producenci:
Amica
AKTYWNE FILTRY
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Ekspres ciśnieniowy Amica CT3011

Ekspres ciśnieniowy Amica CT3011

ID produktu: 757663
(6)
Kupiło 5 osób
CECHY PRODUKTU
Ciśnienie [bar]: 15
Pojemność [l]: 1.5
Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy
Pokaż więcej
343,50 zł
Darmowa dostawa.
Ekspres ciśnieniowy Amica CD 1011

Ekspres ciśnieniowy Amica CD 1011 Bestseller

ID produktu: 523698
(57)
Kupiło 99 osób
CECHY PRODUKTU
Ciśnienie [bar]: 5
Pojemność [l]: 0.24
Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy
Pokaż więcej
-4%
125,98 zł
121,19 zł
Kawa to jeden z tych elementów poranka, który pozwala wielu osobom przeżyć aktywny dzień i wykonać wszystko to, co założyli sobie w swoim planie. Dzięki właściwościom pobudzającym pozwala na odpędzenie senności, przywraca skupienie i daje możliwość trzeźwego spojrzenia na zadania, którymi się zajmujemy.

Aby mieć możliwość jej łatwego zaparzenia, warto zakupić dobre ekspresy ciśnieniowe, które pozwalają w prosty sposób przyrządzić filiżankę tego aromatycznego naparu. W związku z tym, że w sklepie morele.net dostępnych jest wiele różnych modeli, nie zawsze mamy możliwość szybkiego podjęcia decyzji dotyczącej zakupu tego jednego, konkretnego.

Jaki ekspres wybrać?

Ekspresy ciśnieniowe do kawy podzielić możemy ogólnie na dwa typy: automatyczne oraz ręczne. Dodatkowo jeszcze posiadają one zwykle szereg cech sprawiających, że nawet w obrębie tak ogólnie zakreślonych grup przynależeć mogą również do bardziej szczegółowych podkategorii.

Wśród ekspresów znajdziemy więc zarówno te posiadające zasobniki na kawę ziarnistą, jak i wykorzystujące specjalne kolby na kawę mieloną. Pewnego rodzaju nowością są również ekspresy na kapsułki, które umożliwiają błyskawiczne wręcz przygotowanie ulubionego rodzaju napoju dzięki licznym gotowym pojemniczkom wyposażonym w esencję.

Wszystkie te urządzenia produkują znane i cenione marki, które wyróżniają się zarówno jakością wykonania, jak i często coraz śmielszym designem swoich produktów. Wśród producentów gwarantujących niezawodność oraz cieszącą oko formę wizualną znajdują się między innymi takie firmy jak Saeco, Delonghi, Krups, Siemens, Zelmer, czy Electrolux.

W ich portfolio znajdziemy wiele ciekawych modeli przeznaczonych zarówno do zastosowań profesjonalnych, biurowych jak i do domu. W wypadku, gdy chcemy kupić np. ładnie wykonany ekspres włoski z młynkiem, warto sprawdzić choćby profesjonalne porównanie dostępne w sklepie morele.net pozwalające wybrać nie tylko odpowiedni sprzęt do parzenia przepysznej kawy, ale również zakupić go najtaniej na rynku.