Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Ranking odkurzaczy pionowych. Top 10 najlepszych modeli

Znajdź najlepszy sprzęt sprzątający, dzięki któremu codzienne porządki przestaną być męczącym obowiązkiem.

Domowe porządki nie należą do obowiązków, które każdy wykonuje z przyjemnością. Wiele zadań można jednak ułatwić, korzystając z nowoczesnego sprzętu AGD, oferowanego przez czołowych producentów. Dobry przykład stanowią odkurzacze pionowe. Ranking uwzględniający popularność poszczególnych modeli pozwoli Ci wybrać najlepszy z nich, który świetnie sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Z jego pomocą dostrzeżesz, jak łatwo posprzątać dom bez zbędnego wysiłku.

Ranking odkurzaczy pionowych 2021

Zanim zdecydujesz się na zakup, spójrz jednak nie tylko na popularność sprzętu oraz opinie klientów, ale także na parametry. Dopiero po ich przeanalizowaniu masz całkowitą pewność, że kupujesz odpowiednie urządzenie. Właściwie dobrany wielofunkcyjny odkurzacz pionowy pozwoli Ci wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca i niezbyt przystępne powierzchnie, jak na przykład grube dywany. Sprawdź więc, na co zwrócić szczególną uwagę, aby Twój nowy zakup nie zawiódł oczekiwań. Dowiedz się, jakie informacje ze specyfikacji są Ci potrzebne.

Najważniejsze cechy dobrego odkurzacza pionowego

Wśród kluczowych aspektów decydujących o tym, że wybierzesz taki, a nie inny produkt, powinny w pierwszej kolejności znaleźć się jego osiągi. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci odkurzacz bezprzewodowy, czy stojący z kablem, ogromnie ważna jest moc silnika, bo to od niej zależy siła ssania urządzenia. Jeżeli nie będzie dostatecznie duża, niektóre zabrudzenia i kurz mogą okazać się uciążliwe w trakcie sprzątania. Znaczenie ma również fakt, że odkurzacz posiada wymienny filtr, co pozwala uniknąć zanieczyszczeń trafiających do powietrza.

Dodatkowy atut stanowią akcesoria pomagające sprzątać, jak szczotka do odkurzacza czy końcówki to czyszczenia kątów. W przypadku urządzeń bezprzewodowych istotny będzie czas pracy akumulatora, ponieważ to właśnie on jest zasilaczem dla silnika potrzebującego wiele mocy. Wśród udogodnień spotkasz również takie funkcje jak oświetlenie urządzenia, dzięki któremu wyraźniej widzisz czyszczoną powierzchnię.

Ranking odkurzaczy pionowych

Najczęściej wybrane typy odkurzaczy pionowych

Nawet decydując się na tak z pozoru konkretnie określony produkt, zauważysz, że masz do wyboru więcej sprzętów, niż można przypuszczać. Różnica tkwić będzie w przeznaczeniu i konstrukcji. Zdecyduj mądrze, aby przekonać się, jak dobrze odkurzać. Inaczej należy traktować odkurzacz akumulatorowy, a inaczej egzemplarz zasilany sieciowo. Urządzenia całkowicie bezprzewodowe najczęściej używane są w trudno dostępnych miejscach, jak schody czy bagażnik samochodu.

Z drugiej strony możesz znacznie skuteczniej zadbać o czystość, wybierając sprzęt z dodatkowymi funkcjami. Znajdź dla siebie dobry i mocny odkurzacz. Przekonaj się, że te urządzenia potrafią nie tylko zasysać kurz, ale także myć podłogi detergentami. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje powierzchnie są nie tylko pozbawione śmieci, ale też czyste, za sprawą użycia nowoczesnego systemu sprzątania wodnego.

Najpopularniejsi producenci odkurzaczy pionowych

Poszukując najwyższej jakości, postaw na sprawdzonych wytwórców. Wybierając odkurzacz pionowy Bosch, masz pewność, że trafisz na sprzęt najwyższej klasy w przystępnej cenie. Długa tradycja gwarantuje doświadczenie, jakie wkładane jest w każdy egzemplarz tej marki. Cechuje je niezawodność i przystępna cena. Podobnie opisać można dowolny odkurzacz pionowy Electrolux, znajdujący się w szerokiej ofercie twórcy.

Warte uwagi są także sprzęty marki Tefal, Xiaomi, Dyson czy Roborock. Każdy z nich oferuje inne rozwiązania, które sprawią, że znajdą zastosowanie w Twoim domu. Cena AGD tej klasy może się wahać, jednak nawet droższe urządzenie, jak odkurzacz pionowy Philips, bez wątpienia jest warte swoich kosztów. Wybierz najlepszy model spełniający Twoje oczekiwania i zagwarantuj sobie nieocenioną pomoc w sprzątaniu już dziś.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 08:07
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.