Udostępnij
Skomentuj

Golarka hybrydowa - co to jest? Jak wybrać?

Golarka hybrydowa coraz częściej zastępuje modele klasyczne, a także elektryczne maszynki do golenia.

Podczas stylizacji i usuwania zarostu warto skorzystać z urządzeń, które gwarantują kompleksowe działanie. Dzięki nim, możemy bowiem wykonać od razu wszystkie potrzebne czynności. Do tego zyskujemy również wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dostęp do wielu funkcji dodatkowych.

Polecane golarki

Czym jest golarka hybrydowa?

Golarka hybrydowa na sucho i mokro to urządzenie, które zyskuje coraz większą popularność. Omawiany model jest bardziej rozbudowany niż klasyczna golarka i jednocześnie ma cechy ułatwiające usuwanie zarostu z twarzy. Wśród tych najbardziej charakterystycznych można wymienić pojedyncze, dwustronne ostrze, które pozwoli na dokładne ogolenie twarzy albo przycięcie zarostu. Na uwagę zasługuje także szybkość i precyzja wykonywanych ruchów urządzenia.

Golarka Philips hybrydowa jest zaliczana do grupy maszynek elektrycznych. Na szczególną uwagę zasługuje jej smukły wygląd oraz stosunkowo niewielki rozmiar. Z tego względu będzie Ci przypominać o klasycznych maszynkach do golenia manualnych, które trzeba wymieniać po każdym goleniu. Zastosowanie specjalnego mechanizmu sprawia, że golarka hybrydowa jest do używania przez długi czas, co przełoży się na sporą oszczędność.

Golarka hybrydowa Remington ma wiele funkcji, dlatego przy jej pomocy całkowicie pozbędziesz się zarostu, ale jednocześnie możesz go tylko skrócić i ukształtować. Stylizacja jest szybka i nieskomplikowana, a golarka hybrydowa na sucho i mokro bardzo łatwo trzyma się w ręce, dlatego Twoje ruchy są precyzyjne oraz szybkie. Uzyskanie idealnego wyglądu nie zajmuje dużo czasu i wiąże się z dużą satysfakcją. Golarkę naładujesz, dzięki akumulatorowi (czas ładowania wynosi około 4 godzin).

Czym wyróżnia się golarka hybrydowa?

Golarka hybrydowa Braun zyskała dużą popularność ze względu na swój atrakcyjny wygląd. Ty również zwrócisz szczególną uwagę, jak przyjemnie trzyma się ją w ręce, jak łatwo wykonasz każdy ruch i jednocześnie jak szybko zmienisz swój wygląd. Możesz oszczędzić czasu i pieniędzy na wizytach u barbera. Dbanie o włosy i brodę to zadanie, którego podejmie się golarka hybrydowa. Opinie użytkowników na temat hybrydowych modeli są bardzo pozytywne i dotyczą jednakowo szybkiego modelowania brody, jak i również łatwości czyszczenia.

Golarka hybrydowa Philips jest bezpieczna dla Twojej skóry, dlatego ryzyko wystąpienia podrażnień, pojawienia się trądziku i innych oznak niewłaściwego golenia jest stosunkowo niewielkie. Zastosowanie najnowszej technologii przełoży się na brak zranień na twarzy. Golarka na sucho i mokro działa bardzo szybko, a ostrza przesuwają się po skórze, przycinając włoski albo całkowicie je obcinając. Każda czynność jest precyzyjna, co pozwoli Ci na wycięcie interesujących wzorków oraz zastosowanie różnych długości na brodzie.

Golarkę hybrydową nabędziesz w zestawie wzbogaconym o kilka nakładek, dzięki czemu w domowym zaciszu bez konieczności wsparcia osób trzecich, doskonale poradzisz sobie ze skróceniem zarostu. Nasadki pozwalają na obcinanie włosków na różnej długości. Dlatego możesz je dopasować do pory roku, okazji oraz własnych preferencji. Regularnie możesz zmieniać swój wygląd, modelować zarost, a także zdecydować się na przycięcie poszczególnych partii twarzy na różne długości. Zwróć uwagę na czas pracy urządzenia i czas ładowania.

Klasyczna hybrydowa golarka Remington działa przez około 60 minut, po upływie tego czasu wymaga kolejnego naładowania. Dostępne są także modele pracujące dłużej, bo nawet do 90 minut. Sprawdzą się w Twoim przypadku, kiedy możesz pochwalić się bujnym i twardym zarostem, który dodatkowo szybko rośnie. Precyzyjne ruchy maszynki skrócą czynności pielęgnacyjne wykonywane o poranku i jednocześnie pozwolą na korzystanie z urządzenia przez kilka dni.

Jaką golarkę hybrydową wybrać?

Kiedy wybierasz urządzenie przeznaczone do usuwania owłosienia albo skracania brody, najlepsza opcja to golarka hybrydowa. Opinie użytkowników zwracają szczególną uwagę na lekkość oraz szybkość w trakcie golenia. Wybór konkretnego modelu mimo wszystko nie jest łatwy, gdyż producenci oferują coraz więcej dodatkowych funkcji i możliwości urządzenia w coraz korzystniejszych cenach. Zwróć uwagę nie tylko na czas ładowania i pracy, gdyż ważna jest także metoda usuwania owłosienia (na sucho czy mokro) i długość gwarancji.

Golarka Braun hybrydowa umożliwia nawet 90-minutowe golenie. To maksymalny czas pracy urządzenia, ale producenci nie ustają w swoich wysiłkach, aby maszynki pracowały jeszcze dłużej. Wybierz model, który umożliwia golenie zarówno w trybie mokrym, jak i suchym. Oznacza to możliwość mycia ostrzy pod bieżącą wodą, co ułatwi usunięcie nagromadzonych zabrudzeń. Dobrze dobrany model skraca czas wykonywanych o poranku czynności pielęgnacyjnych. Urządzenia może poinformować Cię, jak dużo pozostało baterii.

W trakcie zakupu odpowiedniego modelu zwrócić szczególną uwagę na ilość ostrzy oraz dodatkowych nakładek. Pierwszy czynnik warunkuje szybkość oraz jakość golenia, a drugi umożliwia wykonywanie wielu różnorodnych cięć i zdecydowanie się na różne długości brody. Upewnij się, że Twoja skóra jest właściwie chroniona, dzięki zastosowaniu zaokrąglonej końcówki. Dobrze sprawdzi się poślizgowa powłoka – te parametry zasługują na szczególnie dużą uwagę.

Golarka hybrydowa na sucho i mokro może działać bezprzewodowo, dzięki czemu Twój komfort w trakcie pracy jeszcze się poprawia. Możesz zdecydować się na zastosowanie żelu albo pianki, ale nie jest to konieczne. Dwie opcje sprawiają, że golenie staje się jeszcze przyjemniejsze, a każdy ruch jest precyzyjny i dokładny. Specjalna technika sprawia, że można uniknąć podrażnieniu skóry, co sprawia, że na twarzy nie pojawiają się zaczerwienienia i krostki.

Jakie funkcje ma hybrydowa golarka elektryczna?

Pierwsza i najważniejsza funkcja, jaką powinna posiadać Twoja maszynka hybrydowa to możliwość golenia zarówno na sucho, jak i mokro. Chodzi o to, że golenie przy pomocy pianki czy żelu jest niezwykle przyjemnie, ale nie musisz z nich korzystać, gdyż dostępna jest sucha opcja na usunięcie zarostu. Pamiętaj, że nie wiąże się to z podrażnieniem skóry, pojawieniem się wyprysków i nieprzyjemnym uczuciem ściągania. Świeży wygląd łączy się z uniknięciem dyskomfortu.

Golarka hybrydowa Philips powinna mieć opcję regulacji długości strzyżenia, dzięki czemu modelowanie zarostu wiąże się jeszcze większą przyjemność i przynosi oczekiwane rezultaty. Skontroluj, ile opcji regulacji posiada atrakcyjny dla Ciebie model, gdyż standardowy zestaw ma ich 2, a najbardziej zaawansowany nawet 6. Zmiana nakładki nie powinna dostarczyć Ci większych trudności (wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk albo podnieść do góry i zamocować wybraną końcówkę). Najbardziej popularne końcówki umożliwiają skracanie na 1, 2, 4 oraz 6 mm.

Ważna funkcja, jaką powinna posiadać golarka hybrydowa Remington to informowanie o poziomie baterii. Większość urządzeń pracuje przez godzinę, ale można nabyć także modele golące bez przerwy przez 90 minut. Informacja o poziomie naładowania pozwoli Ci podłączyć ją do ładowania w odpowiednim momencie, dzięki czemu nie zostaniesz z na pół wymodelowaną twarzą przed ważnym wyjściem. Najlepiej sprawdza się cyfrowy wskaźnik.

Czy warto kupić golarkę hybrydową?

Golarka hybrydowa na sucho i mokro to bardzo cenny zakup, który odegra szczególnie ważną rolę w Twojej łazience. W pierwszej kolejności ostrze urządzenia jest bardzo trwałe, dlatego nie musisz go regularnie wymieniać. Pracuje w bardzo szybkim tempie, dlatego poranna toaleta nie zajmuje wiele czasu. Wybrane urządzenia są wodoodporne, ta informacja jest szczególnie istotna. Możesz golić się pod prysznicem i oszczędzić czas, dzięki czemu szykowanie się do pracy przebiega w sprawnej i przyjemnej atmosferze.

Używana maszynka hybrydowa sprawia, że ryzyko zacięcia jest stosunkowo niewielkie. Jest to związane z wykorzystaniem w urządzeniu śliskiej powłoki oraz zaokrąglonej końcówki. Golarka działa precyzyjnie, ułatwia szybkie usuwanie zarostu i jest bardzo łatwa w czyszczeniu. To doskonały zakup, który właściwie używany będzie służył Ci przez kilka lat. Zwróć uwagę na opinie innych użytkowników, gdyż ta wiedza ułatwi wybór najlepszej jakości sprzęt w korzystnej cenie.

Udostępnij
3,7
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 05:15
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.