Udostępnij
Skomentuj

FIFA 20 – poznaj wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o grze

Czas na kolejną edycję gry piłkarskiej od firmy EA Sports. Czy Fifa 20 spełni wszystkie oczekiwania graczy?

FIFA 20 – informacje ogólne 

Co warto wiedzieć o najnowszej odsłonie tej niezwykle popularnej serii? Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej. 

  • Producent: EA Sports
  • Wydawca:  Electronic Arts Inc.
  • Wydawca w Polsce: Electronic Arts Polska
  • Data premiery: 27 września 2019
  • Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Tryb gry: singleplayer i multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 3 lat

Za produkcję gry odpowiada EA Sports powiązane z Electronic Arts. Premiera FIFA 2020 zaplanowana została na 27 września 2019 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych i wszystkich najważniejszych konsolach. Ponownie możemy liczyć zarówno na rozgrywkę dla pojedynczego gracza, jak i tryb wieloosobowy.

Polecane karty graficzne

Warto wiedzieć!

Fifa 20 to jedna z nielicznych gier, które pozwalają na zabawę użytkownikom już od trzeciego roku życia. Nie znajdziemy tu elementów przemocy, a piłkarską rywalizację na wirtualnych boiskach. To doskonała propozycja na zabawę w rodzinnym gronie. Specjalne oznaczenie, które mówi o ograniczeniach wiekowych, można znaleźć w lewym dolnym rogu opakowania.

FIFA 20 – rozgrywka, mechanika, detale

Najnowsza część serii wprowadza szereg usprawnień i ciekawe nowości, które z pewnością zainteresują graczy. Poprawiono sztuczną inteligencję oraz wprowadzono zupełnie nowy tryb Volta, który oferuje graczom mecze na ulicach miast w kilkuosobowych drużynach. Urozmaicenia doczekał się również tryb kariery, w którym prowadzimy nasz zespół, dokonujemy transferów oraz bierzemy udział w zróżnicowanych rozgrywkach. Do wyboru mamy mnóstwo licencjonowanych drużyn z całego świata. Ponownie możemy również zagrać drużynami z rodzimej Ekstraklasy. 

Jednak najbardziej popularnym trybem rozgrywki jest oczywiście Fifa Ultimate Team. Gracze budują składy dzięki kartom z piłkarzami, jakie mogą otrzymać w miarę postępów w rozgrywce. Kluczowym elementem, o który należy zadbać jest poziom zgrania naszej jedenastki. Dlatego tak ważny jest umiejętny dobór piłkarzy i przypisanie im określonej pozycji na boisku. 

Ponownie mamy do czynienia z bardzo atrakcyjną oprawą audiowizualną. Zarówno stadiony, jak i piłkarze wyglądają nadzwyczaj realistycznie. Kolejnym atutem jest przyjazny dla użytkownika interfejs. Komentatorzy doskonale budują emocje, a kibice zagrzewają gracza do walki. Odwzorowano każdy szczegół prawdziwych rozgrywek, dzięki czemu zabawa jest niezwykle interesująca.

Gracze mogą liczyć na regularne aktualizacje składów oraz nowe karty z zawodnikami. Niektóre z nich będą charakteryzowały się bardzo atrakcyjnymi właściwościami, co znacznie ułatwi rozgrywkę sieciową. Zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation, Nintendo Switch oraz Xbox, Fifa 2020 prezentuje się znakomicie. Żaden fan piłki nożnej nie przejdzie obok tego tytułu obojętnie.

Fifa 20 na PC – wymagania sprzętowe

Jakiego komputera będziemy potrzebowali, aby cieszyć się doskonałą zabawą w grze FIFA 20? Przekonajmy się. Wszystkie najważniejsze informacje o wymaganiach sprzętowych zamieściliśmy w poniższej tabeli. Dzięki temu będziesz mógł dostosować konfigurację sprzętową, aby mieć możliwość doskonałej zabawy. 

Wymagania sprzętowe gry FIFA 20 nie są wysokie. Procesor Intel Core i3-2100, AMD Phenom 965 lub podobny wspierany przez pamięć 8 GB oraz karta graficzna na poziomie Nvidia GeForce GTX 660 to elementy, które pozwolą na uruchomienie tej produkcji. Warto pamiętać o przestrzeni dyskowej na poziomie minimum 50 GB.

Komfortowa rozgrywka na najwyższych detalach graficznych wymaga odrobinę lepszych parametrów. Nadal są to warunki, które spełni każdy gamingowy komputer, jak również wiele laptopów. Relatywnie niskie wymagania sprzętowe sprawią, że gra trafi do szerokiego grona odbiorców. 

Uwaga!

Jeżeli jednak nasz komputer nie spełni wymagań sprzętowych gry, warto sięgnąć po wersję konsolową. FIFA 2020 na PS4, czy Xbox One zapewni doskonałą zabawę, zwłaszcza przy wsparciu telewizora z technologią 4K. Natomiast posiadacze Nintendo Switch mogą cieszyć się przenośną wersją tej niezwykle interesującej produkcji.

bulb-learn-more-section-icon

Znajdziesz w Morele

Gry PC - Pady - NVIDIA GeForce

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 06:18
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.