
Komputer HP Desktop ProMini G9 i5-14500T 512GB/16GB/W11P B6ZB3ET Inc.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Urządzenie obsługuje szóstą generację technologii WiFi, dzięki czemu umożliwia korzystanie z najnowszej łączności sieciowej. WiFi generacji szóstej umożliwia pracę z częstotliwością 2.4 Ghz oraz 5 Ghz oraz gwarantuje wysokie prędkości nawet przy jednoczesnej obsłudze wielu urządzeń. Szósta generacja WiFi świetnie sprawdzi się podczas wymagającego korzystania z sieci w biurze jak i w domu. WiFi gen. 6 to doskonałe rozwiązanie dla bardzo wymagających użytkowników, którzy stawiają na komfort pracy oraz szybkość użytkowania.

Komputer Mini PC HP Pro Mini 400 G9
| Informacje o produkcie | |
| Model | HP Pro Mini 400 G9 Desktop PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.7 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5 processor 14500T |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Karta dźwiękowa | Kodek Realtek ALC3252, gniazdo Universal Audio Jack z CTIA i obsługą zestawu słuchawkowego OMTP |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini Tower |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Głębokość | 17.7 mm |
| Waga | 1.42 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | HP 3-letnia gwarancja na sprzęt stacjonarny następnego dnia roboczego w siedzibie klienta rozszerzenie gwarancji 510H8AV |
| Oznaczenia | ![]() |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu