
Komputer Dell Dell Pro MAX SLIM FCS1250, Core Ultra 7 265U, 16 GB, Intel Graphics, 512 GB M.2 PCIe Windows 11 Pro
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Dyski SSD M.2 PCIe zapewniają najwyższą kulturę pracy i bardzo szybki dostęp do danych. Z tego powodu są chętnie wybierane na dysk systemowy, do instalacji kluczowych programów, ale też do gier i innych zastosowań. W tej konfiguracji znajduje się dysk SSD M.2 PCIe o pojemności 512 GB, co stwarza szerokie możliwości usprawnienia pracy na komputerze. Nośnik może posłużyć za dysk na programy i system albo do przechowywania najważniejszych projektów. Konfigurację można będzie oczywiście rozbudować, jeśli dysk o tej pojemności okaże się niewystarczający.

Coraz więcej osób rezygnuje z klasycznych dysków twardych HDD na rzecz szybszych nośników SSD i SSD M.2 PCIe. Dyski SSD są nie tylko szybsze, ale też pracują bezgłośnie, zajmują niewiele miejsca i mają niższy poziom awaryjności. W tej konfiguracji nie zastosowano dysku HDD, ale to nie oznacza, że nie można go w razie potrzeby dokupić.
W wielu sytuacjach może okazać się, że jeden ekran to za mało, by komfortowo pracować, projektować lub zajmować się swoim hobby. Ten komputer umożliwia podłączenie aż czterech monitorów, co pozwoli na zdecydowanie swobodniejsze działania w wielu programach jednocześnie. Bez względu na to, czy zajmujesz się projektowaniem, edycją wideo, czy może raczej programowaniem, większa przestrzeń robocza na dodatkowych monitorach może okazać się niezwykle przydatna.
Nośniki CD i DVD są coraz rzadziej używane do przenoszenia danych. Z tego względu coraz więcej osób rezygnuje z napędu w komputerze stacjonarnym. Ta konfiguracja nie posiada napędu DVD+RW, dzięki czemu w obudowie znajduje się nieco więcej wolnej przestrzeni do zagospodarowania. Jeśli jednak uznasz, że napęd jest niezbędnym elementem komputera, zawsze możesz go dokupić.
Dell Pro Max Slim
Niezrównana szybkość i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja
Ciesz się niezrównaną szybkością za sprawą niezwykle wydajnych procesorów CPU i GPU tego komputera stacjonarnego, teraz dostępnego w obudowie o pojemności 8,5 l.
Niezwykła wydajność
Złożone obciążenia robocze nie sprawiają żadnego problemu dzięki procesorom Intel CoreUltra. Za sprawą dedykowanych silników do konkretnych zadań wyjątkowa wydajność i szybkość stają się nowym standardem.
Innowacyjne elementy wewnętrzne
Profesjonalna karta graficzna, szybsza pamięć i lepszy procesor w zajmującej mało miejsca obudowie.
Optymalna wydajność pracy wspomagana sztuczną inteligencją
Bez trudu poradzisz sobie z dużymi zbiorami danych, przeprowadzisz skomplikowane analizy lub zoptymalizujesz modele uczenia maszynowego za pomocą wbudowanych funkcji sztucznej inteligencji. Dzięki procesorom Intel Core Ultra, profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA i obecnie dostępnemu dedykowanemu układowi NPU możesz zachować wydajność i produktywność za pomocą funkcji sztucznej inteligencji dostępnych na samym urządzeniu. Ciesz się integracyjną współpracą, bezproblemowym tworzeniem treści, energooszczędnością i szybszym wykrywaniem zagrożeń wszystko to sprawnie zintegruje się z Twoją codzienną pracą.
Lepsza łączność
Rozbudowane opcje połączeń dostosowane do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy zechcesz podłączyć wiele monitorów, szybkie urządzenia pamięci masowej, czy podstawowe urządzenia peryferyjne, nowy wydajny komputer okaże się bardziej wszechstronny i wydajny niż jakikolwiek wcześniejszy.
Certyfikacja niezależnych dostawców oprogramowania
Stacje robocze są testowane i certyfikowane w celu zapewnienia niezawodności i najlepszej możliwej wydajności.
Technologia Reliable Memory Technology Pro
Identyfikuje uszkodzone sektory pamięci i powiadamia użytkowników, gdy moduł DIMM osiągnie poziom krytyczny.
Pamięć masowa macierzy RAID
Nowe zabezpieczenia i oprogramowanie, z opcjonalnie blokowanymi i wyjmowanymi dyskami twardymi.
Stacja robocza zaprojektowana z myślą o zrównoważonym rozwoju
Zaprojektowano z myślą o zgodności z najnowszymi normami dotyczącymi ochrony środowiska dzięki materiałom i opakowaniom z recyklingu.
Innowacyjne materiały
Konstrukcja wykonana w 41% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, w tym z recyklingu pokonsumenckiego i ze sprzętu komputerowego przetworzonego w obiegu zamkniętym.
Podnoszenie standardów środowiskowych
Ten produkt ma certyfikat ENERGY STAR, rejestrację EPEAT Gold with Climate+ i najnowsze oznaczenie TCO. Oznacza to, że spełnia kluczowe kryteria zrównoważonego rozwoju w zakresie wykorzystania energii odnawialnej, substancji bezpiecznych i obiegu zamkniętego.
Płynne przechodzenie ze starej technologii na nową
Możemy pomóc w odpowiedzialnym i bezpiecznym wycofaniu starszego sprzętu IT, niezależnie od marki, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z celami zrównoważonego rozwoju.
Uproszczenie infrastruktury IT
Oferujemy najbezpieczniejsze i najłatwiejsze w zarządzaniu komputery komercyjne, wraz z nowoczesnymi usługami i rozwiązaniami dotyczącymi cyklu życia, które ułatwiają zarządzanie IT. Rozpocznij modernizację komputerów dzięki usłudze ProDeploy dla systemów, które są gotowe do użycia od pierwszego dnia, i zapewnij im nieprzerwaną pracę dzięki naszym rozwiązaniom ProSupport.
Rozwiązania firmy Dell w zakresie bezpieczeństwa
Zmniejsz podatność na ataki i zwiększ cyberodporność dzięki rozwiązaniu Dell Trusted Workspace. Zabezpieczenie łańcucha dostaw i unikatowe systemy wykrywania manipulacji na poziomie systemu BIOS pomagają utrzymać zaufanie do urządzeń. Natomiast oprogramowanie partnerów zapewnia zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami dla punktów końcowych, sieci i chmury.
Dell Management
Zarządzaj komputerami w chmurze w połączeniu z usługą Microsoft Intune za pośrednictwem portalu Dell Management Portal.
Dell APEX
Poznaj Dell APEX - pierwsze na świecie i najbardziej kompleksowe portfolio rozwiązań typu jako usługa. Oferta APEX PC-as-a-Service pozwala uwolnić kapitał, który można zainwestować w komputery AI bez żadnych dodatkowych nakładów z góry. Bezproblemowe wdrażanie, zabezpieczanie, wsparcie i odpowiedzialne wycofywanie urządzeń oraz zarządzanie nimi w ramach subskrypcji.
Szybciej odnieś sukces w biznesie dzięki funkcji Copilot i systemowi Windows 11 Pro
Najlepsza na rynku sztuczna inteligencja. Skuteczne cyberzabezpieczenia. Specjalnie dla biznesu. Opanowanie wielozadaniowości za pomocą sztucznej inteligencji pozwala na nowy sposób pracy w systemie Windows 11 Pro. Dzięki funkcjom takim jak Copilot w systemie Windows możesz uzyskiwać lepsze odpowiedzi, rozwijać umiejętności i bez wysiłku optymalizować przepływy pracy. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i sztucznej inteligencji dostępne wygodnie na pulpicie. Już dziś korzystaj z efektywności, wydajności i zabezpieczeń wspomaganych przez sztuczną inteligencję oraz wprowadzaj innowacje, aby sprostać nowym wyzwaniom jutra.
Opis dotyczy serii komputerów stacjonarnych Dell Pro Max Slim FCS1250. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji komputera.
| Informacje o produkcie | |
| Model | Dell Pro Max Slim FCS1250 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 265U |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 4 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 3.0 x 4 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 360 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | SLIM |
| Wysokość | 303.5 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 293 mm |
| Waga | 6.11 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata ProSupport |
| Oznaczenia | ![]() |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

