
Komputer ADAX DRACO EXTREME R5600X R5-5600X/B450/16GB/500GB/RTX2060-12GB/3Y
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 5600X (3.70/4.60GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 65W) |
| System operacyjny | Brak |
| Chipset płyty głównej | AMD B450 |
| Rodzaj pamięci | DDR4-3200 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | brak |
| Wbudowana karta graficzna | nVidia GeForce RTX 2060 12GB |
| Złącza video | HDMI |
| Złącza video | DisplayPort |
| Złącza video | DVI-D |
| Wejścia i wyjścia audio | 6 x OFC Audio Jacks |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 2 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 x 2 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 2 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 2x PCI-e x16 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 4x PCI-e x1 |
| Klawiatura w zestawie | |
| Mysz w zestawie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Warunki serwisowe | 36 miesięcy door-to-door |
| Normy i certyfikaty | CE |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 386x204x448 |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Gwarancja producenta | 36 |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00